Музично-карантинне: відомі волинські вокалісти переспівали народний хіт. ВІДЕО

16 Квітня 2020

Йшов тридцять перший день карантину... Редакція «Таблоїда Волині» працювала та розважалась як могла. Впродовж цього часу ми не тільки інформували вас про актуальне, але і стояли на варті добра та позитиву, тішачи приємними новинами.

Цього разу «Таблоїд» дарує читачам дещо особливе – музичне привітання від волинських співаків. Адже саме сьогодні, 16 квітня, у світі відзначають День голосу.

Ми зібрали п'ятьох волинських вокалістів та попросили їх виконати одну з найвідоміших і найулюбленіших українських пісень – «Ніч яка місячна».

У нашій своєрідній естафеті взяли участь Галина Конах, Тетяна Ярошик, Марія Хурсенко, Анастасія Остапук і Ярослав Карпук.

Що з цього вийшло – дивіться у відео.

P.S.: можна підспівувати)))

P.P.S.: дивитися до кінця!

***
Використання цього матеріалу без дозволу редакції «Таблоїд Волині» заборонене. Авторські права захищені українським і міжнародним законодавством. Під «використанням» мається на увазі повна або часткова републікація цього матеріалу на сторінках інших інтернет-видань (окрім соціальних медіа). Щодо використання матеріалу пишіть на редакційну електронну адресу [email protected]

6

Читати ще

Коментарі

Дін Вінчестер

Прикольно! Але мало мужиків.

Семі

хоч щось позитивне

Додати новий коментар

Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter