Між нами, дівчатами: як Pro Women UA допомагає жінкам втілювати бізнес-мрії. ФОТО

25 Березня 2021

Текст: Аліна ХОЛБАН
Фото: Ірина КАБАНОВА
Настрій: кав'ярня UNO (вулиця Словацького, 9)

Влітку 2020 року в культурний простір Луцька увірвалася нова спільнота, що об’єднала багато амбіційних та успішних, творчих і прогресивних, й таких різних жінок.

Pro Women UA – це українська спільнота жінок в бізнесі, кар’єрі та саморозвитку, яка розбудовує культуру жіночого підприємництва та лідерства. Мета Pro Women UA – створення активного співтовариства жінок у бізнесі.

Команда

Юлія Євпак

Роль у Pro Women UA: королева вечірки.

Що надихає на роботу: колеги та складні проєкти.

Сфери діяльності: консалтинг.

Що потрібно сучасній жінці: дівочі тусовки, сміливість, підтримка.

Анна Панченко

Роль у Pro Women UA: менеджерка з комунікацій.

Що надихає на роботу: фідбек від аудиторії, цікаві події.

Сфери діяльності: менеджмент, журналістика, студентство.

Що потрібно сучасній жінці: підтримка, розуміння, здорова критика (але не хейт), вино у п'ятницю та кіт.

Оксана Цимбалюк

Роль у Pro Women UA: продюсерка Валєнтін:)

Що надихає на роботу: позитивний двіж, взаємообмін, інсайти, які надихають не зупинятися.

Сфери діяльності: продюсерство івентів, організація трансформаційних ігор та психологічних артпрактик.

Що потрібно сучасній жінці: бути самодостатньою у своєму внутрішньому та соціальному світі. Отримувати задоволення та легше ставитися до всіх подій і ситуацій у своєму житті. Бути, як метелик – кольоровою і легкою.

«Простір натхнення та любові»

Виникненню нової платформи почасти посприяв локдаун: після довгої перерви хотілося якомога скоріше повернутися до живого спілкування, цікавих знайомств і яскравих івентів.

«Ми подумали, що було б класно влаштувати жіночу тусовку, де ми представили б наших бізнесвімен. Хотілося зробити такий простір, де ми підтримуємо одна одну, розвиваємося, ділимося вміннями та кейсами», – каже Юлія Євпак.

Це сталося 21 липня. На вечірку просто неба прийшли близько п’ятдесяти жінок – кожна з власними мріями, ідеями та набутками.

«На локацію ми привезли стільці, ліхтарики, влаштували фуршет. Близько трьох годин спілкувалися про те, як підтримувати фізичні та моральні сили, – згадує Оксана Цимбалюк. – Ми обрали такий формат, в якому поєднувалися відпочинок, професійний розвиток і всебічне самопізнання. Це був простір взаєморозвитку і взаємопідтримки».


З того часу нетворкінг-вечірки Pro Women відвідали близько 350 учасниць. Значно збільшили аудиторію проєкту й онлайн-події:

«PROтебе» – це серія прямих ефірів з експертами в різних сферах. Підвищити рівень самопізнання глядачкам прямих ефірів вже допомогли психологиня, гінекологиня, сімейний лікар, спортивна тренерка, сексологиня, стилістка та васту-консультантка.

«Діалоги PRO сміливих дівчат» – це приємне онлайн-кавування з яскравими особистостями. Тут можна почути захоплюючі історії про життя та бізнес, дружбу та саморозвиток.

«BUSINESS TALKS» – онлайн-зустрічі у форматі small talk із власниками та власницями бізнесів. Там звучать корисні поради щодо запуску та розвитку власної справи, масштабування, маркетингу, стратегії.

Саме онлайн-події Pro Women UA допомагають платформі виходити на всеукраїнський та світовий рівні.

«Це проєкт без кордонів, рамок і упереджень. Ми відкриті до всіх», – зауважують засновниці, згадуючи ефір з дніпрянкою Анною Махнівською (співвласницею бренду NUANCES), розмову з гінекологинею Вікторією Таранто з Нью-Йорку та онлайн-кавування зі стилісткою Анною Пономаренко з Києва.

«Нещодавно ми започаткували бранчі, на яких говоримо про крафтовий бізнес, – каже Анна Панченко, повертаючись до теми офлайн-подій. – Першу зустріч, яка відбулася в Художньому музеї в січні, присвятили їжі: спікерками були жінки, які роблять крафтовий шоколад, солодощі та пасту. Оточення зібралося вузькопрофільне та із запитом на розвиток власної справи, а ті, хто вже мають досвід ведення бізнесу, охоче ділились власними кейсами. На наступному бранчі 28 березня говоритимемо про медитацію», – додає менеджерка з комунікацій.

Ідеї

«Для жінок. Про жінок. Заради жінок», – так звучить девіз Pro Women.

«В сучасному світі, якщо ти не Ілон Маск, складно винайти щось нове», – іронізує Юлія у відповідь на питання про формат проєкту. Засновниця каже, що в його основі – західна концепція сестринства, жіночого співтовариства, побудованого на взаємопідтримці та процесі нетворкінгу.

Звідси народжується й одна з головних ідей Pro Women – створення колаборацій. Керівниці проєкту впевнені, що спілкування та обмін досвідом незмінно призводять до цікавих ініціатив.


«Серед наших учасниць є мами, яким немає з ким лишити дитину. Ми дуже хотіли, щоб вони до нас потрапили, тому на останньому івенті зробили колаборацію з нянями Coffe Nanny», – наводить приклад Анна.

До продуктивної комунікації Pro Women UA закликає і всіх своїх учасниць.

«Ми радіємо, коли бачимо, як спілкуються наші дівчата. Нам не важливо, які у вас релігійні переконання чи громадянська позиція, головне – яка ви особистість і що хочете створювати», – зауважує Юлія, додаючи, що вихід із зони комфорту та зміна середовища – чи не найкращий спосіб успішно розпочати власну справу.

Що буде далі

У майбутньому команда Pro Women UA планує й надалі розвивати онлайн-проєкти, які все більше набувають популярності. Щодо офлайн-подій – керівниці замислюються над організацією івентів за межами Луцька. У нашому ж місті нетворкінг-вечірки влаштовуватимуть раз на пів року. А вже у квітні Pro Women запросить учасниць на черговий бранч.

Дізнатися про найсвіжіші новини проєкту та заповнити анкету учасниці можна в інстаграмі.


1

Читати ще

Додати новий коментар

Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter