Місто говорить: що пишуть на стінах Луцька. ФОТО

22 Травня 2020

Минуло кілька років з того часу, як «Таблоїд Волині» зібрав настінні прояви художньої творчості, які дехто називає вандалізмом, а хтось обов’язково фотографує, щоб закинути в інстаграм.

Ми вирішили знову прогулятися містом та зафіксувати, які ж послання з минулого, окрім дивних символів та нав’язливої реклами наркотичних речовин, залишають на стінах Луцька.

Кілька разів нас просили не фотографувати мешканці, які зізналися, що їм соромно бачити таку «творчість» на своїх будинках. Втім, чимало й тих, хто вважає, що деякі зізнання у коханні або філософські цитати цілком гармонійно вписуються в ансамбль прибудинкових територій.

Отож, дивіться.
***
Використання цього матеріалу без дозволу редакції «Таблоїд Волині» заборонене. Авторські права захищені українським і міжнародним законодавством. Під «використанням» мається на увазі повна або часткова републікація цього матеріалу на сторінках інших інтернет-видань (окрім соціальних медіа). Щодо використання матеріалу пишіть на редакційну електронну адресу [email protected].

2

Читати ще

Додати новий коментар

Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter