Медик з волинської бригади у прифронтових селах турбується не лише про людей, а й тварин. ФОТО

07 Вересня 2022

Медик 14 ОМБР ім. Князя Романа Великого, будучи в прифронтових селах, не може залишити без допомоги ні людей, ні тварин і навіть впорядковує пасіки.

У мирному житті батько чотирьох дітей Андрій має власну ветеринарну аптеку та клініку, а також чималий колектив підлеглих, пише Insider Media.

Наприкінці лютого, коли ворог зайшов у сусідню з Андрієвою область, він пішов у військкомат.


- Я зрозумів, що маю якось захищати свою сім’ю. Тому рішення йти служити було єдино правильним.

Зараз Андрій – фельдшер медичного пункту одного з підрозділів нашої Князівської 14 окремої механізованої бригади. Каже, фізіологія людей і тварин, як і надання їм медичної допомоги насправді, за винятком деяких нюансів, не дуже відрізняються.

- Тому лікуємо і тих, і тих, — усміхається Андрій.

Крім побратимів, яким необхідна медична допомога, до Андрія «приходять» і чотирилапі пацієнти, собаки, чимало з яких лишилися без господарів, що виїхали з прифронтового села, коти, а днями, каже Андрій, була навіть корова, в якої проблема з ногою. Всім надав допомогу.

Наш побратим ще й неабиякий пасічник, і хоча, жартує, бджіл ще не доводилося лікувати, привів до ладу вже дві покинуті пасіки.

Єдиний із «пацієнтів», кого ми застали в медпункті – малий Фурсик. Мабуть, тому, що він тут живе. У Фурсика чудовий апетит, але проблеми з очима, які Андрій зараз лікує.


1
Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter