Мандрівник із Луцька, якого пограбували в Бразилії, збирається зняти фільм в Антарктиді

04 Листопада 2018

Волинський пластун, мандрівник Віктор-Микола Гаврилюк, якого в пограбували Бразилії, не здається та планує свою подальшу мандрівку Південною Америкою.

Далі він разом зі своїм побратимом Андрієм Мочурадом із Львівщини збирається відвідати Антарктиду і зняти документальний фільм про станцію Академіка Вернадського. Про це Віктор-Микола написав на своїй сторінці у Facebook.

ЧИТАТИ ТАКОЖ: АТОВЦЯ ІЗ ВОЛИНІ ПОГРАБУВАЛИ В ЕКСПЕДИЦІЇ БРАЗИЛІЄЮ

У місті Бразиліа він вже побував у посольстві України в Бразилії, де йому пообіцяли посприяти у відновленні закордонного паспорта.

«Консула зараз немає на місці, тому що він в відряджені в іншому штаті, але то не біда. Ми погодили що мені робитимуть не "білий паспорт", для повернення в Україну, а нормальний закордонний паспорт. Тож моя подорож в Антарктиду продовжується!

Ввиробництво нового паспорту займе чимало часу, оскільки робитимуть його в Україні, а після цього його мають невідомим чином доправити сюди. Дипломатична пошта сюди ходить рідко і останній раз була «недавно» в вересні», - йдеться у дописі.

Зараз мандрівник із Луцька зупинився на фермі та посумісництву тренінговій базі місцевих реконструкторів, з якими сконтактували луцькі лицарі із клубу «Айна Бера».

Попри цю пригоду подорож на сніговий континент не скасовується.

«Адже я вже тут, а Андрій прилітає сюди в січні. Тож ми і далі плануємо зняти документальний фільм про станцію Академіка Вернадського. Правда, тепер потрібно відновити частину необхідного для цього спорядження (Камеру та все що на ній було в мене вкрали разом з наплічником, про одяг я вже взагалі мовчу. Знали б ви як тупо в тропіках лізучи на гору тягати з собою зимові термухи та фліски)

Тож коли що моя картка monobank: 5375414103041454.

Дуже дякою всім хто підтримує цю авантюру. Зараз переді мною є багато викликів, та вони створені щоб їх долати і ставати сильнішим. А з такими друзями можна подолати будь-який виклик», - пише мандрівник.

3

Читати ще

Додати новий коментар

Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter