Успішно!

АТОвця із Волині пограбували в експедиції Бразилією

Чоловіка, який від вересня з експедицією перебуває в Бразилії, пограбували невідомі.

Напередодні, 31 жовтня, із нашим земляком, жителем Волинської області, учасником АТО (батальйон «Гарпун») стався прикрий інцидент. Чоловіка, який від вересня з експедицією перебуває в Бразилії, пограбували невідомі.

Документи, а, що найголовніше, то посвідчення особи, тепер у руках грабіжників. Подальша експедиція Південною Америкою, яку потерпілий Віктор-Микола Гаврилюк разом зі своїм побратимом – громадським діячем, журналістом, АТОвцем Андрієм Мочурадом із Львівщини, спланували ще в травні 2018 року, а фактично розпочали у вересні цьогоріч, – під загрозою зриву.

Зазначимо, що кропітка робота АТОвців над організацією такого науково-пізнавальний туру, кінцевою метою якого є поїздка на Антарктиду, розпочалася ще навесні. Першим у поїздку вирушив Віктор-Микола Гаврилюк. На цей час він перебуває в Бразилії і паралельно із іншими учасниками експедиції з різних держав світу має дістатися до крижаного континенту Землі.

Згодом до Віктора-Миколи долучиться ще один АТОвець, десантник, боєць батальйону «Айдар», Андрій Мочурад із Львівщини, щоби разом із своїм побратимом відзняти фільм про унікальну частину землі та написати про цю експедицію книгу.

Відтак, звертаємося до всіх небайдужих про поширення публікації та допомоги в пошуку зловмисників. Принагідно закликаємо Міністерство закордонних справ України долучитися до процесу відновлення документів і таким чином забезпечення можливості в подальшій участі в експедиції.

Інформація для благодійників: 
Реквізити картки Миколи: monobank 5375414103041454, або моя картка ПриватБанк (Андрій Мочурад) 5168742220919967.
Довідка: 
Віктор-Микола Гаврилюк – учасник АТО, воював у складі батальйону "Гарпун", в минулому очільник Волинського Пласту, випускник Української Академії Лідерства.

На фото все, що залишилося в Віктора-Миколи.


 

Додати новий коментар