Mandarin family club: «Ми знаємо як зробити так, щоб іноземну знали ви і ваші діти»

21 Листопада 2019

Якщо ви вивчаєте, чи, принаймні, замислюєтесь над тим, аби почати опановувати англійську, то, вочевидь, вже переконались у її необхідності.

У наш час все більше і більше людей розуміють, що знання саме цієї іноземної мови – не данина моді, не просто можливість бути «в тренді»: це – розвиток, перспективи і, безумовно успішне та, що не менш важливо, щасливе майбутнє.

Звісно, враховуючи свій життєвий досвід, опираючись на численні беззаперечні факти щодо плюсів знання мови, нам, дорослим, легше зрозуміти, що вивчення англійської розкриває перед людиною нові можливості та сприяє особистісному вдосконаленню. Проте, як донести дитині, що іноземна мова – важлива складова успішного та яскравого майбутнього? Англійська для підростаючого покоління – це не звичайні шаблонні заняття.

Пригадайте: чи хотіли ви, будучи активною, життєрадісною дитиною сидіти на нудному уроці, коли на вулиці грають однолітки, по телевізору саме сьогодні розпочинається улюблений фільм, і ви взагалі можете знайти собі більш захоплююче заняття? Звичайно ж, ні. Але не поспішайте з висновками, у нас є рішення – школа іноземних мов «Mandarin family club».

«Наші заняття проходять креативно, цікаво та завжди результативно. Ми знаємо, як знайти підхід до кожної дитини та дорослого. Наша школа – це унікальна можливість для дітей відчути ще більшу підтримку з боку батьків чи навіть дідуся з бабусею. Повертатись з заняття разом, обговорювати, що нового дізнався сьогодні, та ділитись отриманим досвідом з рідними людьми, які щиро радіють твоєму успіху, погодьтесь, що може бути краще? І все це реально разом із нами, адже ми – сімейна школа.

Що ми пропонуємо?

1. Цікаві та неординарні заняття. Традиційні уроки не принесуть такого ж результату, перевірено. Зробіть вибір на користь захоплюючих, розвиваючих занять саме у нашій школі, і ви неодмінно будете задоволені стрімким зростанням своїх знань у найкоротший термін.

2. Можливість спілкування з носіями мови. Уроки в нашій школі часто проводять гості з Британії, Англії. Спілкування англійською мовою з іноземцями – це чудова практика, безцінний досвід, який назавжди допоможе позбутись страху розпочати діалог з іноземцем, допоможе не розгубитись у середовищі носіїв мови.

3. Зручний графік занять. Для кожного, хто розпочинає навчання у нас, ми підбираємо максимально зручний час для занять. Побажання студентів школи завжди сприймаються нами позитивно, враховуються та сприяють ще більш комфортному навчанню.

4. Різні форми навчання. Навчання дорослих та дітей може відбуватися як стаціонарно, так і онлайн. Можливість обрати оптимальний варіант для себе: заняття у міні-групі (3-8 студентів) або ж індивідуальні заняття.

У вартість абонемента входить:

• заняття у школі згідно графіку;
• робота з викладачем у месенджерах (подкасти, корисні посилання, вправи, спілкування);
• доступ до платних платформ (англійська мова);
• участь у груповому чаті та чатах мовної школи;
• участь у мовних клубах.

З «Mandarin family club» ви отримуєте щоденне повне занурення у мовне середовище і якісні знання! Ви ще маєте сумніви?

Ми знаємо як зробити так, щоб знали ви і ваші дітки! Завітайте і переконайтесь.

Шукайте нас у соц. мережах:

фейсбук: MandarinLanguageCentre
інстаграм: Mandarin_language_centre

Дізнайтеся детальну інформаці за телефоном: 068714565», – написали представники мовної школи.0
Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter