Мама Ілона Маска носитиме вишиванку від волинського бренду. ФОТО

11 Листопада 2021

Мей Маск приїздила до України, щоб зустрітися із представниками видавництва Vivat. Вони видали її книгу «Жінка, яка має план», що стала бестселером в Україні.

Галина Падалко, директорка з комунікацій у видавництві та уродженка Луцька, вирішила подарувати їй вишиванку від відомого волинського етнобренду «Едельвіка». Журналісти Район.Культура дізналися про це від працівників підприємства.


«Галина – давній друг Едельвіки. Тому й поділилась, що має чудовий проєкт», – розповіла директорка з економіки «Едельвіка» Оксана Антонюк.

«Унікальна нагода і виклик водночас… Один момент може змінити все і відразу! Галина Падалко зробила дзвінок, а наша команда не могла повірити. Мей Маск в Україні! Таке буває дуже рідко. І, звісно, хочеться здивувати і порадувати!

Подарунок для жінки, яку знає весь світ. Блискавично з порадами від відділу дизайну підібрали, підготували відправку, і затамували подих. "Едельвіка" – це традиції та сучасний підхід», – каже бренд.

Дизайнери обрали для подарунка білу лляну сорочку з чорно-срібною вишивкою.


«Сподіваємось, нам вдалось порадувати організатора інтерв’ю та гостю. Адже білий та чорний – завжди виграшне поєднання! А натуральна лляна тканина і дизайнерська вишивка – прикрасить будь-який образ», – додають працівники підприємства.


3

Читати ще

Додати новий коментар

Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter