«Майбутнє – за об'єднанням зусиль!»: у Луцьку відкривають денний табір «Зірка сцени»

01 Липня 2020

Професіоналки своєї справи Тетяна Ярошик, Ольга Лактіонова та Анна Тріль об'єдналися, аби давати дітям більше: у Луцьку 6 липня стартує міський денний табір «Зірка сцени». За однією адресою діти навчатимуться танцям, співам, моделінгу та іноземним мовам.

Spivanochka Show, Showbox, Grace Model House тепер – за єдиною адресою: м.Луцьк, вул.Лесі Українки, 52, Lutsk City Creative Camp. І зміна – з 6 по 17 липня, ІІ зміна – з 3 по 15 серпня.

Заняття відбуватимуться у будні дні з 10:00 до 13:00. Набір у групи вже розпочали, вік дітей – 4-6, 7-10, 11-16 років.

«Заняття відбуватимуться у невеликих групах з дотриманням усіх карантинних вимог! 30 незабутніх годин у команді професіоналів!», – запевнили організатори і додали, що тісно співпрацюють з місцевим телебаченням і готують нові цікаві проєкти для дітей..

Телефон для запису: 050 556 46 01. Вартість – 1500 грн.

Про особливості табору – з перших вуст

Розкажіть про напрями своєї діяльності, особливості та переваги.

Ольга Лактіонова: За даними досліджень кожна дитина повинна хоча б одну годину кожного дня займатись улюбленим видом мистецтва, адже це дає можливість самопізнання та самовираження. А про користь фізичного навантаження знають усі! В танцювальному мистецтві ідеально поєднуються ці два фактори. Заняття у танцювальній студії – це ідеальне хобі для будь-якого віку! До того ж це весело!

Тетяна Ярошик: Голос – унікальний інструмент кожної людини. У студії Spivanochka Show ми допомагаємо розкрити барви кожного.

Анна Тріль: Гарна хода не дається від народження, це навичка, над якою потрібно працювати. Вміння позувати – також мистецтво, яке можна опанувати. Навчання у школі моделей Grace Model House всебічно розвиває як дівчат, так і хлопців. Наші вихованці виступають на сценах Всеукраїнських та Міжнародних конкурсів краси і талантів, де неодноразово здобували перемогу! Днями повернулися з конкурсу Ukrainian Fashion Kids, де стали призерами та отримали кубок переможця.

З якого віку можна займатись у ваших студіях?

Анна Тріль: Наймолодшим – по 4 роки. Є дітки, які вже в такому маленькому віці сприймають навчальну інформацію, повторюють та імпровізують. Викладач оцінює готовність дитини і після безкоштовного пробного заняття дає свої рекомендації. Інколи варто почекати і почати заняття трішки пізніше. А наші старші вихованці вже крокують подіумами Ukrainian Fashion Week, Lviv Fashion Week та Paris Fashion Week. Дехто вже має контракти з міжнародними модельними агентствами.

Також ми зараз активно допомагаємо жінкам розкривати свою жіночність у проєкті «Краса без меж». Жінки 30+ і навіть 50+ після курсу навчання сміливо дефілюють подіумом Lutsk Fashion Weekend, демонструючи одяг від українських дизайнерів, та вміють гарно виходити на фото, підкреслюючи свої найкращі сторони.

Тетяна Ярошик: Щодо верхньої межі, то, хай як би це банально не звучало, починати ніколи не пізно.

Існує багато різновидів танцю, розкажіть про ті напрямки, якими можна займатись у студії Showbox?

Ольга Лактіонова: Showbox – це студія сучасних танцювальних напрямків. Люблю танець в усіх його проявах, але сучасний, найменш стандартизований напрямок мені особисто найближчий. При створенні постановок можна сміливо змішувати різні стилі і відображати музику в рухах. Є, щоправда, група, яка вивчає переважно хіп-хоп, з липня розпочинаємо набір у групу брейк-дансу, найменші дітки – це ритміка та основи хореографії, але основний напрямок, за яким навчається переважна кількість груп, – це некласичні сучасні стилі під трендову музику – те, що найближче дітям!

Багато дівчат мріють про те, щоби стати моделлю, але є багато стереотипів, які заважають зробити перший крок…

Анна Тріль: Різні стереотипи ми розвіюємо на наших сторінках у соцмережах.

Перший міф: Зріст має значення. Насправді, є відомі моделі, зріст яких – 160-167 см.

Другий: В модельне агентство беруть лише худих. Це не так – нині моделі поділяються на дві категорії: стандартні (параметри 90-60-90 або наближені до них) та Plus Size (120-90-120 або наближені до них). Та це все відноситься до дівчат 16+ років. Діти та підлітки ще формуються, і буквально за літо їхні параметри можуть кардинально змінитися! Саме тому я рекомендую прийти у літній табір, де ми навчимо правильно харчуватись та слідкувати за своєю фігурою без особливих дієт.

Третій: Всі моделі дуже гарні. Звичайно, ми вчимо наших вихованців, що кожна людина красива! Але, водночас, поняття «краса» у житті та «краса» у модельному світі дуже різні.Це поняття потрібно розуміти і вміти користуватись своїми перевагами. Світ моди диктує свої правила. Модель – це основа, чистий лист паперу, на якому дизайнер, стиліст творить свій неповторний образ. Модель повинна бути нейтральною. А виразне обличчя може не дати можливості створити інший образ. Занадто висока дівчина може виглядати дивно в житті, але розкішно на подіумі. Та часто бувають і збіги різної краси, коли дівчина виглядає красиво як в житті, так і в моделінгу.

А що особливого можете запропонувати хлопцям?

Анна Тріль: Наші вихованці беруть участь у фотосесіях та відеозйомках для реклами одягу та аксесуарів, показах мод на Lutsk Fashion Weekend та у складі театру мод Grace Model House, подорожують Україною на різні виступи. Неодноразово обличчя наших учнів прикрашали обкладинки не лише місцевих глянців.

Ольга Лактіонова: Є дуже багато хлопців, які люблять і вміють танцювати. Хлопці на сцені – це завжди вау-ефект! Всі танцювальні тренування супроводжуються так званою «підкачкою», що, звичайно, має свій вплив! А якщо говорити конкретно, то запрошуємо хлопців у «only boys хіп-хоп групу» – понеділок, середа, п'ятниця на 18:30, – а також «break dance групу» – вівторок та четвер на 13:00.

Знаю що ви маєте не тільки особисті, але і спільні проєкти. Розкажіть про це детальніше.

Ольга Лактіонова: Саме дитячий вік – ідеальний час для формування навичок та здобуття знань, завдяки яким дитина стає яскравою та неординарною особистістю. Сцена та подіум підходять для тих, хто від природи артист – це просто рідна стихія для таких дітей. Але і підходить для тих, хто від природи більш стриманий, малоемоційний, можливо, навіть сором’язливий. Напрямки, у яких ми працюємо, водночас і схожі, але і різняться та доповнюють один одного.

Анна Тріль: Основою для об’єднання зусиль стало те, що ми знаходимось за однією адресою у місті Луцьку – вул. Лесі Українки, 52. Для батьків, та і для дітей, дуже зручно, коли не потрібно їздити з одного кінця міста в інший для різних позашкільних занять. Ця тенденція – максимально ефективне використання часу – актуальна для всіх. Це практична сторона проєкту.

Тетяна Ярошик: Для тих, хто хоче успіху на сцені, та й у житті, важливе вміння подати себе, вміння позувати на камеру, вміння чути музику та відчувати ритм, володіти своїм тілом, обличчям та голосом. Цьому можна вчитись! Немає меж досконалості – можна вчитися та вдосконалюватися протягом усього життя! А влітку, коли немає шкільних уроків, можна присвятити більше часу додатковій освіті! З усіх цих чинників, а також нашого особистісного взаєморозуміння як керівників, склався ідеальний пазл – Lutsk City Creative Camp – міський літній табір для дітей від 4 до 16 років. Два тижні щоденних занять за напрямками вокал, моделінг та хореографія. На перший набір – промо-ціна 1 500 грн.

Ольга Лактіонова: Групи розділені за віком, адже діти різного віку мають різне сприйняття матеріалу, але у всіх заняття розпочинаються о 10:00 та закінчуються о 13:00. Всього програма має 30 навчальних годин. Часто чую від батьків: «дитина нічого не хоче», «сидить тільки в телефоні», – таким дітям наша табірна програма може стати відкриттям!

Навчання у таборі дасть можливість зрозуміти, куди далі рухатись у розвитку, що найбільше до душі, що дає бажані результати, можливо, після табору ви вирішите продовжити навчання у нас протягом року, можливо, будете шукати себе в інших видах мистецтва чи спорту. Однозначно, цей час не буде витрачений дарма!
3
Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter