У «Промені» працює хімчистка: які плюси

30 Вересня 2020

У розважальному центрі «Промінь» на першому поверсі працює хімчистка «Чисто».

Послуги хімчистки «Чисто» – це можливість користуватися улюбленими речами довго, незалежно, чи це дизайнерська сукня з дорогоцінними елементами чи шкіряний виріб. Адже хороша хімчистка освіжає красу речей, які вам дорогі.

Всі деталі та ціни можна знайти за посиланням.

Щоб оцінити потребу користування хімчисткою, варто розвіяти декілька міфів:

1. Хімчистка – це дорого. Чи так це? Багатьом здається, що попрати вдома у пральній машині – дешево і ефективно. Давайте порахуємо. Звичайно, мова піде про більш складні у пранні речі, наприклад: постільна білизна, великі ковдри, пледи, покривала, штори, костюми, пальта, куртки тощо.

По-перше: більшість перелічених речей потребує виключно сухої чистки, тобто, поправши, ви їх зіпсуєте (зсідання, втрата кольору, пошкодження структури тканини, втрата форми) або ж суттєво скоротите їхній «вік». Відповідно, виникнуть додаткові витрати, що суттєво перевищують вартість чистки.

По-друге: об’єктивно, такі об’ємні речі, як постіль, штори, покривала прати вдома – марудство і той ще клопіт. Якимось чином запхати в пральну машину, висушити десь, а потім довго прасувати, витрачаючи найбезцінніше – ваш час.

2. Хімчистка і прання – це одне і те саме. Насправді, зовсім різне. І ці знання можуть врятувати вам улюблену річ. Якщо на маркуванні одягу є такий значок як «Р» то ваша річ потребує виключно сухої чистки, і доглянути її можуть тільки у хімчистці зі спеціалізованим обладнанням. Не ризикуйте! На жаль у своїй практиці дуже часто стикаємось з такими випадками, коли клієнти не розуміючи різниці між хімічною (сухою) чисткою і аквачисткою (пранням), перуть вдома речі, яким категорично не можна стикатися з водою, і потім приносять до нас з проханнями про порятунок.

3. Хімчистка – це небезпечно. Твердження в принципі невірне. У хімічних машинах нового покоління відбувається збалансована подача речовин, з оптимальною дією на забруднення та структуру тканини. Крім того, в умовах всесвітньої пандемії саме хімчистка є першим засобом з дезінфекції речей та предметів домашнього вжитку, що вбиває всі бактерії і віруси.

4. Невірно звертатися до хімчистки тільки тоді, коли в домашніх умовах не вийшло позбутися забруднень. Структура тканини після таких домашніх експериментів під впливом різноманітних речовин (сіль, вологі спиртові серветки, різні миючі засоби) руйнується, і дія професійних засобів вже не допоможе.

5. Невірно звертатися до хімчистки лише в критичних випадках – плями на одязі, линяння. Так само, як ми доглядаємо за своїм тілом, волоссям – ваш особливий одяг теж потребує постійного регулярного догляду. Щоб продовжити його «життя» і підтримувати у гарному стані необхідно дотримуватися простих правил: сезонні речі обов’язково віддавати до хімчистки після закінчення сезону, з плямами боротися своєчасно, зберігати у спеціальних чохлах, не заношувати до видимих забруднень.

І все буде чисто!
0

Читати ще

Додати новий коментар

Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter