Ветерани протестували «Пузату хату» у Луцьку. ВІДЕО
У Луцьку ресторан «Пузата хата», що на 5-му поверсі ЦУМу, відвідали ветерани війни, які внаслідок отриманих травм пересуваються на кріслах колісних.
09 Липня 2024
Успішно!
Своєю думкою з читачами «Таблоїду Волині» поділилася Людмила Пенцак – бізнес-тренерка, коуч та засновниця PR-агенції «Wight Lighte».
Все більше і більше у стрічках фейсбуку та інстаграму рясніють пости із різного роду подій навчально-розвиваючого змісту. Що це? Спрага до навчання, данина сучасним тенденціям чи інвестиції свого часу та фінансових ресурсів у персональний розвиток? Спробуємо розібратися.
Своєю думкою з читачами «Таблоїду Волині» поділилася Людмила Пенцак – бізнес-тренерка, коуч та засновниця PR-агенції «Wight Lighte».
Людмила Пенцак працює в корпоративному сегменті, і її клієнтами виступають різноманітні компанії.
«Дуже часто власники компаній та директори відвідують різного роду професійні тренінги, інтенсиви та і просто профільні івенти, де черпають масу ідей та інноваційних технік. Повертаються у свій «рідний» офіс і намагаються все це "клонувати" далі на власну команду. І тут розпочинається найцікавіше!
Відбувається поділ команди на "різновекторні табори":
• 3% – слухають із думкою типу: "ну, давай, здивуй нас чимось, і бажано швидше, бо роботи і так багато, треба робити ще зі вчора";
• 12% – слухають та кажуть, що вони і так все знають, "нічого нового директор нам не каже";
• 43% – слухають із захватом та цікавістю, як новини, та нічого впроваджувати та використовувати не будуть і не хочуть (бо також все знають);
• 7% – взагалі не слухають, думають про своє, хоча роблять вигляд, що зацікавлені;
• 30% - слухають, щось зроблять – щось ні. Особливо не переймаючись результатом.
І лише 5% із команди будуть робити спроби впровадити все, що пропонує керівник після навчання, хоча не факт, що вони правильно це зроблять, адже все одно сприймають отриману від керівника інформацію через призму свого світу.
Це приблизна статистика.
Але саме тому – я постійно підкреслюю те, що з командою потрібно пропрацьовувати нові техніки, інноваційні інструменти із залученим зовнішнім експертом – бізнес-тренерем, коучем чи ментором.
Це із серії, коли дитина «не чує», не хоче чути і розуміти, що каже мама, та в одну секунду прислухається до якоїсь думки "зі сторони".
Але мені дуже приємно, що все більше і більше компаній розуміють ефективність співпраці із бізнес-тренером. І сьогодні я б хотіла поділитися тим, що мені найбільше запам’яталося про компанії, як розвивають свої команди.
Автосалон «ELMOB», м.Київ.
Робота команди над ключовою задачею – адаптація до зміни самого ринку електромобілей. Пристрасть до продажу авто марки «Tesla», зокрема, Tesla Mode 3.
«ТоргОборуд», м. Рівне.
Команда максимально клієнтоорієнтована. Націлена на комплексне розуміння задоволення ключових потреб клієнта. Швидкість та оперативність в бізнес-процесах.
«Атлант», м. Луцьк.
Відділ продажу ЖК «Атлант» – проактивна молода команда менеджерів, яка націлена на ефективність та отримання задоволення від самого процесу продажу.
«Перлина Проскурів», м. Хмельницький.
Відділ продажу – молоді спеціалісти, яки мають вже до вісьми років стажу роботи в будівельному бізнесі. Персонал підібраний дуже професійно. Команда максимально відкрита до усіх інновацій.
«SPACE MAG», м. Луцьк.
Такі колективи в моєму досвіді трапляються рідко. Команда, що складається майже із усіх вчорашніх відмінників з червоними дипломами. Сучасні та креативні. Вони бачать світ по-новому, по-своєму, і допомагають іншим відомим брендам на сторінках цього глянцю показати їхній світ ще яскравіше та цікавіше.
«ВАШ Ювелір», м. Луцьк.
Ця команда навчила мене особисто багато чого нового в питаннях ювелірного бізнесу. Я і не уявляла, наскільки це може бути цікаво та надихаюче – знайомитися із сучасними ювелірними трендами.
«Полісся Трейд», м. Луцьк.
Ми працювали на локації «Nester House», що у селі Світязь. Тренінг по командоутвореню, який пройшло більше сорока учасників, був наповнений як коучінговими інструментами, так і сучасними активними командоутворюючими техніками.
«Fashion man» та «Fashion Lady», м. Луцьк.
Це взагалі світ краси та стилю. Команди двох салонів, як яскравий приклад чистої синергії. Дуже багато мотиваційного посилу іде зі сторони власниці, Наталії Сидун, що допомагає швидше закріпити ті техніки, які я пропоную для команди.
Я ж своїм замовникам пропоную тренінги за такими програмами:
• Командоутворюючі програми;
• Мотиваційні програми, націлені на покращення сервісу;
• Програми на збільшення продуктивності команди;
• Програми з продажів.
Вартість програм:
• якщо передбачено виїзд у інше місто – 7 900 грн;
• у Луцьку – 6 500 грн;
• є поділ програм на майстер-класи (вижимка із програм), націлена на компанії, яким важко виділити цілий робочий день (а то і два дні) на проведення тренінгу – 3 250 грн.
Є, звичайно, і акційні пропозиції, і знижки, це все обговорюється індивідуально.
Як зі мною звязатися? Це просто: +38 050 18 222 18 – Viber, Telegram та Massenger. На дзвінки відповідаю дуже рідко, в силу завантаженості.
Загалом, мене дуже радує, що все більше і більше компаній вбачають доцільність та ефективність у навчанні та розвитку їхнього персоналу».