Лучанин пропонує збудувати в місті універсальний амфітеатр

04 Серпня 2020

Луцький підприємець, директор колективного підприємства «Центральний парк імені Лесі Українки» Павло Цапюк запропонував кілька ідей для покращення розважальної складової Луцька.

Розлогим дописом із конкретними пропозиціями він поділився на сторінці у фейсбуці.

«Що пропонуємо? Позбутись деяких старих атракціонів, на які буде несхвальний висновок експертизи, і в найближчі 2-5 років на їх місці встановити нові, сімейні, дитячі, екстремальні. Говоримо про 3-5 качель і про суму в районі 10-15 мільйонів гривень. В цьому плані ми маємо не поганий досвід минулого року, коли замовлені з Китаю новенькі автомобілі для автодрому стали справді хітом минулої осені. Таким чином ми перевірили виробника, логістику, а також реакцію відвідувачів парку - вони справді будуть активніше йти на нове і цікаве. І хоч вам, як майбутнім інвесторам, не обіцяємо окупність за 2 роки, проте цифри росту вкладу обіцяють бути досить цікавими», – пообіцяв Павло.

Також він розповів про свою глобальну ідею – створення у Луцьку універсального амфітеатру.

«Ідея номер 2, яка забрала мою голову і стала нав’язливою - #arenaPark. Це шоу-арена – новий туристичний магніт, що має шанс постати на місці «танців на болоті». Пам’ятаєте? Це може стати першим в регіоні відкритим і, одночасно накритим універсальним амфітеатром для щотижневих шоу, спортивних заходів, концертів на орієнтовні 1000 посадкових місць. Смілива ідея. І не дешева. Тому знову ж таки пишу вам про неї.

Чому це все мусить «заграти» по новому...? Я знаю як працюють качелі. По погоді) А ще весело для постійних гостей. Дуже страшно для тих, хто тут ніколи не бував. Хочу щоб весело і захопливо стало таки всім. Ми в курсі про основні проблеми парку: сезонність, тобто та сама погода. Дощ. Дощ закриває відразу всі качелі в будь який день. Тупиковість напрямку. Атракціони як фінальна ціль походу? Для дітей 10-15р ще так. Для сімей з дітьми, закоханих парочок, дружніх компаній, корпоративщиків вже пріоритети інші; і лише на качелі, хоч і ніби в центрі, вони не підуть кілометр від центру. Тож #arenaPark в тому форматі, в якому бачу я, однозначно створить «двіж» в цій локації.

Згадайте в Туреччині, Єгипті, вечірній похід в готельний амфітеатр... ось типу цього ж ефекту хочу досягти. Але в нас не готель, а місто, отже масштаб розваг може бути аж до фіналів міжнародних спортивних змагань і виступів опен-ейр кращих зірок естради. І це все відбудеться незалежно від погодних умов», – йдеться у дописі.

До своїх ідей він прагне залучити і пересічних лучан, і депутатів, і майбутніх політиків та бізнесменів.

«Загалом ви зрозуміли, що я хочу дуже масштабну і дорогу річ для свого міста і хочу, щоб в її реалізації не виникало політичних перетягувань, бюрократичних перепон і всю ідею не вбили якісь «перетягування одіяла». Тому звертаюсь як до рядових лучан, так і майбутніх депутатів, міського голови, з чийого б табору він не був: давайте в співпраці зробимо цей об’єкт разом?

Я готовий брати весь організаційний контроль на себе, забезпечувати повне ведення даної справи, від юридичних до побутових питань, витрачати свій час, свої і інвестовані кошти за чітким призначенням, звітувати відкрито і чесно про роботу, але не заважайте. А ні, краще ще й підтримайте! Проектанти, архітектори, всі з ким я вже зустрівся в парку і всі, що вперше це читають - маю для вас дуже серйозні задачі. Дайте про себе знати.

Бізнесмени з коштами і любов’ю до нашого міста - зв’яжіться зі мною - обговоримо цей проект як майбутні партнери.

Політики. Сміливо можете брати як одне з гасел «сприяти реалізації оновлення парку і будівництва #arenaPark. Подякуємо публічно. А поки що я просто сходив в неділю в парк і покатався на тому, що ми зберегли і що збудували. Мені сподобалось.

Ну що, перетворимо «качелі парку» в реальну територію розваг? Пишіть! Хто має номер - телефонуйте!», – підсумував Павло.

0
Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter