Успішно!

«Це моторошно»: луцький керівник і волонтер про поїздку на Донеччину

Луцький керівник та волонтер Павло Цапюк, який зокрема займається забезпеченням військових у гарячих точках, розповів про нещодавню поїздку до Бахмута, що на Донеччині. 

Директор з розвитку Центрального парку ім. Лесі Українки, керівник PrintingLutsk та волонтер Павло Цапюк, який займається забезпеченням військових у гарячих точках, розповів про нещодавню поїздку до Бахмута, що на Донеччині. 

Враженнями він поділився у фейсбуці. 

«На фронтах – в зеленках і полях – б’ються серця наших друзів, ваших захисників. Бахмутська вилазка дала нагоду обійняти, потиснути руку, подивитись в очі, почути думки маси бійців передової. Ми відпрацювали тут всього два неповні дні і відбули одну ніч. Всього!

Над нами "літало" в обидва боки. Були прильоти і виходи в сотнях метрів від нас. Відверто скажу: це моторошно. Так, це страшно!

Всього одна ніч, а сон тричі прорізали глухі гливкі вибухи. Всього одна ніч, а з десяток разів прокидаєшся від стукотіння черг кулемета. 

Тепер уявіть тих, хто не два дні, а місяцями там. Місяцями перебувають в стані готовності до смерті, звиклі спати під канонади, просякнуті ґрунтом, соляркою і порохом, щодня бачать кров, сльози, біду і ворога, який хоче тебе вбити… 

Уявіть тільки, як цим хлопцям і дівчатам важливо бути твердо впевненими в тому, що їх чекають, їх підтримують, їх пам’ятають щодня, що вони не байдужі вам, що вони роблять потрібну ВСІМ справу!?!!!! Уявіть!!!! 

Та ви б бачили ЯК ЇХ бадьорять просто зустрічі з нами, людьми з цивілки, які приїхали і принесли їм….. ні, не джипи, гаджети і продукти, а свою увагу, свою повагу, свою моральну і фізичну співучасть в їхній щоденній страшній роботі…

Дякуємо захисникам. Бахмут відтепер у серці. Донбас – Україна», – пише лучанин.

Додати новий коментар