Лучанин пропонує послабити карантинний режим в маршрутках

06 Вересня 2020

Лучанин Радім Романюк пропонує скасувати обмеження на кількість місць в громадському транспорті.

Свою пропозицію він опублікував на сайті електронних петицій.

«В умовах карантинних заходів щодо перевезення обмеженої кількості пасажирів в маршрутних транспортних засобах стало гостре питання вчасного доїзду людей до місця роботи, студентів та учнів до закладів навчання та їх повернення додому. Запроваджені заходи вплинули на кількісну спроможність перевезення пасажирів транспортом який працює на маршрутах перевезення. Для прикладу автобус марки «Богдан» в залежності від модифікації має 15-26 сидячих місць та 35-43 загальних місць для перевезення. Враховуючи масові нарікання лучан на незручності які набувають повсякденного забарвлення, інформацію наведену вище, приходимо до висновку що спроможність перевезень впала в рази і сягає близько 50 % яка за собою тягне транспортну проблему щодо доїзду лучан до місць призначень та їх повернення додому.

Звертаємося до представників влади міста та бізнесу в сфері транспортних перевезень в найкоротші терміни розглянути це питання та вирішити проблему, яка набула загальноміського значення», – йдеться у тексті петиції.

0

Читати ще

Коментарі

Олександр

Хай спочатку навчаться маски нормально носити і водіїв треба штрафувати за допуск людей в транспорт без маски а тоді щось пропунувати.

пакуй ХУДОБУ

под завязку як завжди..знімай з маршуту як не біток..ще треба як колись впреред полтім назад рєзко..

Додати новий коментар

Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter