• банер чікос

Лучанам розкажуть про князя Вітовта та його жінок

21 Січня 2019

У вівторок, 22 січня, о 17:00 в Центрі туристичної інформації та послуг відбудеться лекція на тему «Князь Вітовт Великий та його жінки».

Це перша публічна лекція в рамках просвітницького проекту «1429: З'їзд європейських монархів». Лекторка – історикиня, заступниця декана з інноваційно-ґрантової міжнародної співпраці факультету історії, політології та національної безпеки СНУ ім. Лесі Українки, старша викладачка кафедри документознавства і музейної справи Тетяна Яцечко-Блаженко.

Усі, хто завітає на зустріч, дізнаються цікаві факти про господаря З'їзду – Великого князя Литовського Вітовта та жінок, які мали вплив на його життя: матір, три його дружини і доньку Софію.

Довідка:

У 2019 році в рамках відзначення 590-річниці З’їзду європейських монархів започатковано просвітницький проект публічних лекцій, екскурсій, виставок, квестів «1429: З’їзд європейських монархів у Луцьку». Упродовж року в лучан і гостей міста буде унікальна можливість дізнатись, для чого був організований З’їзд, чому він відбувся саме у Луцьку, про видатних особистостей того періоду, тогочасне суспільство, політику, релігію, культуру, музику, живопис, моду та кухню, тощо.

3

Читати ще

Додати новий коментар

Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter