Лучанам показали вуличну виставу про дух міста. ФОТО

18 Червня 2019

Текст і фото: Анна ПАНЧЕНКО

У понеділок, 17 червня, в обласному центі Волині театр «ГаРмИдЕр» разом з композитором Миколою Косиком та музикантом Дмитром Березюком влаштували вуличну виставу «#Луцько. Дух міста».

Подія відбулась в дворику Волинського коледжу Національного університету харчових технологій, що на вулиці Кафедральній, 6, о 19:00.

14 червня прем’єра вистави відгриміла в Любліні, де актори не на жарт зацікавили місцеву публіку та показали вищий рівень майстерності.

Сценаристкою і режисеркою-постановницею вистави є Руслана Порицька. Юлія Варченко відкрила у виступі нові грані за допомогою незвичайних пластичних рішень. Художній задум та вирішення належить Павлу Порицькому, а неймовірні костюми, які були створені разом з учнями Луцькокого центру ПТО, актори отримали завдяки Юлії Федосєєвій, .

«Ця вулична вистава від театру «ГаРмИдЕр» – це наша перша спроба. Ми хотіли показати душу і дух Луцька. Ми зрозуміли, що дуже важливо, аби до нашої творчості, творення і співпраці долучилися безліч різних людей, різні енергії. Надзвичайно багато життя зібралось у цьому просторі», – прокоментувала дійство Руслана Порицька.

Вистава створена в рамках проекту «Нове життя Старого міста: ревіталізація пам’яток історико-культурної спадщини Луцька та Любліна» спільно з управлінням міжнародного співробітництва та Луцької міської ради. До виступу долучилось також Управління туризму і промоції міста.

Цей особливий авторський твір викликав мурахи по тілі, а долоні боліли від аплодисментів. Що ж, «ГаРмИдЕр», на біс!***
Використання цього матеріалу без дозволу редакції «Таблоїд Волині» заборонене. Авторські права захищені українським і міжнародним законодавством. Під «використанням» мається на увазі повна або часткова републікація цього матеріалу на сторінках інших інтернет-видань (окрім соціальних медіа). Щодо використання матеріалу пишіть на редакційну електронну адресу [email protected].

2
Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter