• банер чікос

Літо 1984-го: атмосферні ретросвітлини Луцька. ФОТО

02 Липня 2020

У мережі опублікували фотографії Луцька 1984 року. На світлинах бачимо, яким було літо того року, та як тоді виглядало місто.

Фотографіями та спогадами та сайті Т1 поділилася історикиня Тетяна Яцечко-Блаженко.

«Хтось із вас впізнає на фото місто свого дитинства, молодості, першого кохання, а хтось побачить вперше. Чи знали ви, що ще тридцять років тому Луцьк був одним із самих зелених міст України. Велика кількість дерев позитивно впливала на чистоту повітря в місті.

Повертаючись до знайдених світлин 1984 року, варто сказати, що вони були окрасою туристичного путівника для туристів із Польщі. Видання було польською мовою. Опубліковане видавництвом «Мистецтво». Світлини показували тогочасний Луцьк із кращого боку. Бачимо тут замок, костел, готель, ЦУМ і багато фото з парку.

В туристичному путівнику також розповідалось про те, що в готелі «Україна» знаходиться ресторан, де можна спробувати традиційну горілку з перцем, великий асортимент кримських та закарпатських вин. Також тут була одна із найкращих кухонь в місті, страви були здебільшого традиційні українські, адже саме їх хотіли найбільше скуштувати туристи з інших країн.

Туристам рекомендувалось приїздити до Луцька весною та влітку, коли місто потопає у цвіті та зелені. Також в цей період в місті відбувається багато фестивалів та заходів, які можуть бути цікаві іноземцям», – пише дослідниця.

1

Читати ще

Додати новий коментар

Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter