Успішно!

Лайфхак: як обрати каблучку, якщо не знаєш розміру 

Майже кожен хлопець хоч раз у житті обирав каблучку на подарунок. Так повелося, що романтичнішої прикраси ще не вигадали.

Майже кожен хлопець хоч раз у житті обирав каблучку на подарунок. Так повелося, що романтичнішої прикраси ще не вигадали. Найскладнішим етапом є вибір розміру, бо як вгадати з точністю до міліметра та не прогадати? Маленькі чи великі пальці — ці поняття ні про що не говорять. Справжнім порятунком у таких випадках стали безрозмірні срібні каблучки. Вони дуже полегшали процес вибору, бо не треба дивними шляхами намагатися дізнатися розмір пальчика дівчини та боятися, що подарунок не підійде.  

Переваги та особливості безрозмірних каблучок

Безрозмірні каблучки тільки відносно нещодавно почали виготовлятись із дорогоцінних металів. Дуже швидко вони отримали неабияку популярність, бо пропонують наступні переваги:

  • підходять всім дівчатам — з розміром тепер неможливо помилитися;
  • виконуються у різному дизайні — можна знайти класичні рішення або більш екстравагантні;
  • практичні — навіть якщо різко та дуже сильно зміниться ваша вага, все одно зможете продовжувати носити прикрасу.

Насправді це ті ж самі каблучки, до яких ми звикли, але з основною перевагою у відсутності розміру. Це дозволяє зробити подарунок коханій, подрузі, мамі та не перейматися через те, що ювелірна прикраса може не підійти.

Як правильно обрати срібну каблучку?

Розмір — не єдиний параметр вибору, якій вартий вашої уваги. Також треба подумати, який стиль, зовнішній вигляд аксесуарів найбільше підійде дівчині. Тут є два варіанти розвитку подій: купити класичну прикрасу або трендову. Перша модель буде актуальною завжди, найчастіше має гладку поверхню, не привертає до себе уваги. Трендові каблучки можуть бути різної форми, кольору, прикрашатися масивними каміннями. Заздалегідь зверніть увагу на прикраси, які обирає дівчина на кожен день та купуйте аксесуари в приблизно такому ж стилі — так ви точно не помилитесь з вибором. 

Розмаїття безрозмірних каблучок зі срібла пропонує інтернет-магазин Minimal Silver. Вам залишається лише обрати ту саму прикрасу, яка підійде саме вашій дівчині чи подрузі.

Додати новий коментар