• банер чікос

Конструктори LEGO DUPLO: захоплива та корисна розвага для малюків

13 Травня 2021

Деякі дорослі вважають, що зібрати конструктор під силу тільки дитині від 3-х років і старше. У цій статті ми розповімо про оригінальну серію LEGO DUPLO, в яку входять ігрові набори, призначені для хлопчиків і дівчаток від 1,5 до 6 років. Також пропонуються комплекти для молодших школярів.

Познайомитися з актуальних каталогом можна тут – у магазині Панама.

Це одна з найвідоміших серій знаменитого данського бренду ЛЕГО, яка експортується в 140 країн. Перші набори з цієї лінійки можна було купити в 1969 році. Фахівці марки вирішили запропонувати оригінальні комплекти для малечі. Це був досить сміливий крок, адже в той час подібних іграшок не випускали, а використовувані в класичних наборах будівельні елементи не підходили для малюків. Були розроблені спеціальні бруски, розмір яких у 8 разів перевищував стандартні деталі. Для вивчення попиту їх спочатку використовували, як додаток до базових наборів. Бруски виготовлялися в 4-х основних кольорах – білому, блакитному, жовтому, червоному. Новинка викликала підвищений інтерес і бренд сформував окрему серію під назвою LEGO DUPLO. Якщо перші варіанти призначалися для дітей 1-2 років, то тепер цільова аудиторія включає дошкільнят і молодших школярів. Збірка конструкторів з цієї серії має ряд характерних, корисних аспектів:

- Пізнання нового. Пропонуються як реалістичні, так і казкові персонажі та об'єкти. Це може бути потяг, машинка, вертоліт, крижаний замок, пекарня, будівельна техніка, фігурки різних тварин. За допомогою нанесених на певні деталі цифр і букв можна освоїти ази арифметики та вивчити алфавіт.

- Досягнення поставленої мети. Спочатку дитина просто розглядає елементи, а потім можна запропонувати їй підібрати блоки одного розміру, форми і кольору. Далі освоюємо спосіб кріплення і тільки після цього переходимо до створення нового об'єкта за схемою, що додається. Юний будівельник вчиться виконувати поставлені завдання та рухатися поставленої цілі попри труднощі та невдачі.

- Психоемоційний розвиток. Процес гри буде супроводжуватися різними емоціями – радістю, здивуванням, невдоволенням. За допомогою емоцій дитина вчиться справлятися з різними ситуаціями та не здаватися навіть при виникненні певних труднощів.

Виконання таких наборів просто бездоганне. Для їх виготовлення використовується міцний пластик, що стійкий до механічних пошкоджень і деформації. Зчеплення деталей не вимагає особливих зусиль, а зібрана конструкція згодом може використовуватися для сюжетно-рольових ігор. У кожен набір входить декілька невеликих фігурок, які відповідають тематиці комплекту.

0

Читати ще

Додати новий коментар

Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter