Кольори та дощові краплі: фотошпалери червня на вулицях Луцька

30 Червня 2020

Авторка: Юлія ДЗЬОБИК

Ви ж пам’ятаєте, що наприкінці кожного місяця «Таблоїд Волині» пропонує вам хвилинку релаксу для очей і думок? Отож презентуємо другий випуск максимально простої рубрики, зарядженої на відпочинок, позитив та спокій.

Ми дбайливо збираємо фотофони із вулиць міста, щоб зберегти у пам’яті кольори, текстури, особливості саме цієї пори. Можливо, когось вони надихнуть, розслаблять або хоча б на мить відволічуть від непростих буднів.

Червень був дощовим і сонячним одночасно. Ми відкрили для себе неабияку красу в дощових краплях на молодому листі кущів, яскравих квітах та живописних калюжах. А ще була полуниця, свіжа зелень, півонії та багато-багато іншого. Усе, що надихало цього місяця, – дивіться далі.

***
Використання цього матеріалу без дозволу редакції «Таблоїд Волині» заборонене. Авторські права захищені українським і міжнародним законодавством. Під «використанням» мається на увазі повна або часткова републікація цього матеріалу на сторінках інших інтернет-видань (окрім соціальних медіа). Щодо використання матеріалу пишіть на редакційну електронну адресу [email protected].

3
Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter