«Клятий раціоналіст», карантин, театр: зняли відео про фестиваль «Фронтера»

04 Листопада 2020

Впродовж усього проєкту відеорозмов від фестивалю «Фронтера» його творці говорили про тих, хто творив культурний Луцьк, який отримали у спадок. У наступних відео прагнуть поговорити про Луцьк сьогоднішній: розповісти про «Фронтеру», театр «Гармидер», Музей сучасного українського мистецтва Корсаків, авторів, які приїжджають до міста, і те, як вони його відчувають.

«Луцьк - місто з майже тисячолітньою історією завжди знаходилося трохи осторонь від гучних подій. Час тут рухається синхронно із річкою Стир, лагідно і неспішно. Ті, хто хочуть бурхливішого життя, зазвичай їдуть. Ті, кого влаштовує ритм - лишаються. Але є ще ті, хто змінює швидкість течії міста, наповнюючи його новими міфами та людьми, відновлюючи його історії та легенди.

Про культурне життя Луцька і тих, хто розхитує уставлений стан речей, про Фронтеру, Гармидер, літературу і різні любові говорять у новому відео. Але це лише перша частинка мозаїки мистецького життя, і ми запрошуємо вас долучатися і розповідати про культурні ініціативи, якими наше місто може пишатися», – пишуть в анонсі до розмови.

0

Читати ще

Додати новий коментар

Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter