Успішно!

Кашель без температури у дитини: причини виникнення та лікування

Кашель у дитини – тривожний сигнал для батьків, навіть якщо він не супроводжується слабкістю чи підвищенням температури

 

Кашель у дитини – тривожний сигнал для батьків, навіть якщо він не супроводжується слабкістю чи підвищенням температури. На https://apteka911.ua/shop/lekarstvennyie-preparatyi/ot_kashlya представлено десятки ефективних протикашльових засобів. Медична інформаційна система дозволяє дізнатися про їх властивості, особливості застосування, наявність у найближчих аптеках. Але перш ніж купувати їх, варто визначитися з причинами такої реакції дитячого організму.

Самолікування шкодить вашому здоров'ю!


 

Причини кашлю без температури у дітей


Існує досить багато причин, чому кашель, але температура нормальна. Серед головних з них:

- формування верхніх дихальних шляхів (до 1 року);
- реакція на хімічні чи фізичні подразники;
- алергія;
- бронхіальна астма;
- фарингіт, аденоїди, гайморит, тонзиліт тощо;
- патології функцій ШКТ;
- неповне одужання після ГРВІ;
- занадто сухе повітря в приміщенні;
- приймання препаратів, де серед побічних реакцій є кашель.


Таким чином, може бути досить багато причин для такої реакції. Одні з них – цілком закономірне явище, а інші – передвісники серйозних захворювань. Тому не варто затягувати з лікуванням: необхідно негайно пройти обстеження у педіатра. За необхідності, він спрямує вас до вузькопрофільного лікаря.


Які ліки застосовують


Своєчасне звернення до спеціаліста дозволить провести грамотну терапію без ускладнень. Терапевтична основа застосовує 2 підходи: полегшення відкашлювання та усунення першопричини. Медикаментозна частина передбачає застосування наступних груп ліків:
- протикашлеві;
- муколітичні;
- протиалергічні;
- антимікотики;
- антибіотики;
- противірусні засоби.


До того ж може знадобитися курс інгаляцій зі спеціальними розчинами. Із загальних рекомендацій: оптимальний рівень вологості в приміщенні (застосування зволожувача). Також потрібно забезпечити правильний режим пиття – споживати якомога більше чистої води.


Якщо ж лікування не приносить відчутних результатів протягом 2-3 тижнів, необхідно повторно відвідати лікаря для зміни способу лікування. Це допоможе своєчасно запобігти виникненню ускладнень у вигляді пневмонії, астми чи бронхіту. 

Додати новий коментар