Карантинова тиша: атмосфера Луцька у дні ізоляції. ФОТО

26 Березня 2020

Текст і фото: Аліна ХОЛБАН

Карантин триває, а життя на вулицях Луцька йде своїм ходом. У дні ізоляції атмосфера в місті стала тихішою, безтурботнішою та водночас напруженою і меланхолійною.

Перехожі боязко озираються навколо, намагаючись тримати дистанцію з попутниками. У магазинах людей більше, і настрій там інший: побоювання лишитися без провіанту перемагає страх зараження.

Велосипедисти тріумфально їздять напівпорожніми дорогами, звільненими від громадського транспорту. А проспект Волі виглядає особливо спорожнілим через кроновані дерева.

Дні стають все більше схожими один на одний, і, хтозна, можливо, скоро на вулицях Луцька не буде жодного перехожого. А поки «Таблоїд Волині» пропонує подивитися, як виглядало місто в один з днів карантину.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: КАРАНТИН У ЛУЦЬКУ: ЩО ВІДБУВАЄТЬСЯ У МІСТІ В ПЕРШИЙ ДЕНЬ «ЗАТИШШЯ». ФОТО***
Використання цього матеріалу без дозволу редакції «Таблоїд Волині» заборонене. Авторські права захищені українським і міжнародним законодавством. Під «використанням» мається на увазі повна або часткова републікація цього матеріалу на сторінках інших інтернет-видань (окрім соціальних медіа). Щодо використання матеріалу пишіть на редакційну електронну адресу [email protected]

2

Читати ще

Додати новий коментар

Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter