Карантин для ІТ не завада: LITaC проведе цикл вебінарів для луцьких школярів

20 Березня 2020

У Луцьку айтішники підготували низку вебінарів для учнів, які займаються у гуртках інформатики та програмування Луцького міського центру науково-технічної творчості учнівської молоді.

Про це повідомляє виконавча дирекція Луцького ІТ-кластеру на сайті LITaC.

Оскільки у Луцьку оголосили карантин через загрозу поширення коронавірусу, LITaC переніс усі заплановані публічні заходи. Однак це не стало на заваді для освітніх і навчальних ініціатив ІТ-кластеру.

У співпраці із Луцьким міським центром науково-технічної творчості учнівської молоді ІТ-фахівці підготували цикл безкоштовних вебінарів для школярів, які займаються в гуртках інформатики та програмування.

Вебінари стартують вже наступного тижня на ютуб-каналі litac lutsk it-cluster:

► 23 березня – «Кар’єра в ІТ: що треба знати і вміти». Спікер – Віктор Левандовський, СЕО компанії InternetDevels, співзасновник Луцького ІТ-кластеру. Початок – о 15:00.

► 25 березня – «Нетехнічні спеціальності в ІТ». Спікер – Віктор Левандовський, СЕО компанії InternetDevels, співзасновник Луцького ІТ-кластеру. Початок – о 15:00.

► 27 березня – «З чого почати шлях в ІТ: тестування». Спікер – Віктор Левандовський, СЕО компанії InternetDevels, співзасновник Луцького ІТ-кластеру. Початок – о 15:00.

► 30 березня – «Командна робота в ІТ». Спікерка – Яна Бренич, проєкт-менеджерка компанії InternetDevels. Початок – о 15:00.

1
Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter