Jah Khalib «перевзувся» після скасування його концертів на росії. ФОТО

21 Квітня 2023

Відомий казахстанський репер Jah Khalib, який неодноразово виступав у Луцьку та має дуетний трек з Джамалою, «перевзувся» після того, як його концерти на росії, заплановані на 2023 рік, почали скасовувати. Причиною називають проукраїнську позицію виконавця.

До слова, 24 лютого 2022 року репер разом із вагітною дружиною перебував в Києві та ховався у бомбосховищі від російських ракет. Саме українці допомогли реперу разом з дружиною евакуюватися на батьківщину артиста у Казахстан. Тоді Jah Khalib подякував українському народу та висловив своє захоплення, передає ТСН.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У ЛУЦЬКУ ВИСТУПИТЬ ВІДОМИЙ РЕПЕР JAH KHALIB


На батьківщині артист припинив говорити про звірства росіян на українській землі. А на початку 2023 року оголосив тур містами росії. Втім, концерти репера почали активно скасовувати через захоплення українцями.

Тоді ж Jah Khalib, аби не втрачати криваві російські рублі, виправдався за свої слова про українців:

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У «ПРОМЕНІ» ВИСТУПИВ ВІДОМИЙ РЕПЕР JAH KHALIB. ФОТОРЕПОРТАЖ

«Майже вся моя команда – громадяни росії та проживають у росії. Більшість моїх слухачів живе у росії. Я завжди прилітаю до росії з добрими намірами, із задоволенням даю концерти та виступаю на радіо, що явно демонструє моє добре ставлення до народів росії», – написав у Jah Khalib.
Українські шанувальники репера були приголомшені та розчаровані його вчинком. Під постом Jah Khalib люди вибухнули гнівними коментарями:

- Спершу ви ховаєтеся від російських ракет, а потім їдете до Росії. Де логіка?

- Отже, українці рятували вас і вашу вагітну дружину від ракет рашистів, а ви тепер даєте свої концерти в Росії та ще й виправдовуєтесь перед ними? Ви як своїй дитині в очі дивитесь?

- Якби Росія бомбила твою рідну країну, ти теж просив би вибачення у них за те, що хтось подумав, що ти підтримуєш свою країну, заради заробітку в країні-агресорці Росії?

- Як можна добре ставитися до народу Росії, якщо через них могли загинути ви і ваша дружина з дитиною? Через які ви ховалися і вас рятував український народ? Нема слів. Ви надто неоднозначна людина та артист і, у вашому випадку, напевно, гроші не пахнуть

1
Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter