Із зимового режиму на весняний: Луцький зоопарк змінив графік роботи

23 Березня 2023

У Луцьку місцевий звіринець змінив графік роботи: із зимового режиму на весняний. З початку тижня двері зоопарку відкриті з 10:00 до 19:00.

Про це розповіла Суспільному керівниця комунального підприємства Людмила Денисенко.

З її слів, режим роботи продовжили, оскільки світловий день збільшується. Наразі найбільше людей приходить у вихідні, проте цього тижня, каже Людмила Денисенко, охочих погостювати у звіринці стало більше через канікули у школах.

«Цей тиждень у нас більше відвідувачів, і це зумовлено весняними канікулами у школах. У будні дні до нас приходять і мами з дітками, і пенсіонери, і незайняті люди», – сказала керівниця зоопарку.

Через сприятливі погодні умови в Луцькому зоопарку, зазначила Людмила Денисенко, 95 % тварин можна побачити в літніх вольєрах.

«Тваринки наші перезимували добре, ведмеді вже вийшли зі сплячки. Через теплу погоду можна побачити і лемурів, і мавпочок», – каже директорка.

На час повітряної тривоги нових відвідувачів до зоопарку не впускають. Найближче укриття знаходиться в дитячо-юнацькій спортивній школі № 3 на вулиці Глушець. Також, додала Людмила Денисенко, у зоопарку відновлюють групові екскурсії для відвідувачів. Найближча екскурсія відбудеться у четвер, 23 березня.

1
Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter