Успішно!

У Луцькому зоопарку зʼявилася вишита фотозона. ФОТО

У Луцькому зоопарку встановили нову фотозону із вишитим орнаментом.

У Луцькому зоопарку встановили нову фотозону із вишитим орнаментом.

Про це повідомили на фейсбук-сторінці звіринцю.

«Ми до вас – із гарною новиною. Бо черговий сюрприз для відвідувачів місця найкомфортнішого відпочинку на природі у межах міста – Луцького зоопарку – вже може тішити усіх, хто прийде до нас на гостину. Це – нова фотозона. Але не просто красиво і креативно оформлений банер, а вишиті найважливіші для нас зараз слова.

Як, мабуть, вам відомо, є вишивана абетка, кожну літеру в якій позначає певний символ. З них створюють вишиті слова. Вишиванка стала неймовірно популярною у світі. Проте ще донедавна більшість із нас не знала, що у її барвистих візерунках закодовані таємні символи. Тому ця робота – це повернення до свого коріння, до початків. Та що там казати! Українська вишивка – давній аналог сучасних QR-кодів.

Вишита фотозона – то щирі побажання усім нам та прохання до вищих сил про Україну, свободу, родину, повернення живими наших захисників та захисниць, мирне небо, єднання народу.

Створили цю неймовірну красу наші колеги – фахівчиня із публічних закупівельТетяна Шкірпан і бухгалтерка Олена Ляшук. Щиро вдячні їм за працю, результати якої довго тішитимуть усіх, хто приходитиме до нас щодня, без вихідних, з 10:00 до 20:00 (каси – до 19.:00)» – йдеться у дописі.


 

Додати новий коментар