• банер чікос

Ютуб-канали для дітей: у «Промені» порадили, чим зайняти малечу

25 Березня 2020

Поки немає можливості зводити дитину в дитячий розважальний комплекс «Смугастий носоріг», що знаходиться на другому поверсі розважального центру «Промінь», пропонуємо підбірку розвиваючих каналів для вашої малечі.

«І вдома буде спокійніше», – переконані у «Промені».

TED-Ed

Чули про знамениті лекції на TedX? Так от: існує канал з відео спеціально для дітей – просто знахідка!

Тут про життя в різних країнах, чи впаде Пізанська вежа, історія кукурудзи і ще десятки невідомих фактів та історій. Ерудованість гарантована!
Канал англійською мовою (з субтитрами).

Peekaboo Kidz

Той самий канал, звідки ми дізналися про винахід мікрохвильової печі. Peekaboo – просто про все на світі: чому небо голубе, що таке цунамі, які бувають рослини-хижаки, чому пластик шкідливий, чому ми сміємось.

Формат коротких мультфільмів (2-6 хвилин) зацікавлює і створює відчуття, наче поринаєш прямо туди

What Do We Do All Day?

Дитина любить математику або ви хочете її зацікавити? Вам сюди!

Короткі відео (1-3 хв) про математичні пазли, орігамі, ігри-стратегії, малювання. Все це – у гарній анімації, візуальне задоволення гарантоване.
Ролики англійською мовою, але наочні і зрозумілі. Спробуйте!

Pocoyo

Ютуб-канал Pocoyo приваблює милими мультяшними персонажами, які розмовляють англійською. Повнометражні мультфільми з анімацією, різноманітними сюжетами, інформативними темами і несподіваними асоціаціями – крутий спосіб розвивати дитячу уяву. А ще – це спосіб прищеплювати інтерес до вивчення іноземних мов, розвивати аудіальне сприйняття і вчити нові слова. Якщо давно таке шукали – вам на Pocoyo.

Make me genius

Мабуть, найкращий канал для маленьких геніїв. Тут – все про навколишній світ і відповіді на різноманітні «а чому?»: хмари є на небі; люди носять окуляри; у нас зима, а на півдні — літо; у кімнаті є світло і де воно береться.

Канал теж англомовний, але з простою мовою і зрозумілими візуальними поясненнями.

BBC Teach

Ми дійшли до серйозного офіційного каналу від ВВС. Він, звісно, англійською, але розробники контенту дуже старалися – там все чітко завдяки зрозумілій лексиці і візуальному зображенню. Можна тренувати словниковий запас.

Спеціальна рубрика «Teacher support» з порадами вчителів на різні шкільні теми. Згодиться і вам, і дитині.

0

Читати ще

Додати новий коментар

Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter