Історичний Луцьк потерпає від графіті-вандалізму. ФОТО

08 Січня 2020

Безладні написи балончиком на історично цінних поверхнях у Луцьку останнім часмо вже нікого не дивують.

Графіті-хулігани залишають свої недолугі сліди на парканах, фасадах, стінах, дорожніх знаках і вказівниках. Вандалізм у Старому місті став особливо помітним зараз, адже досі ніхто не говорив про притягнення до відповідальності за такі порушення у місті.

Світлини спаплюжених поверхонь центру міста опублікував у спільноті «Збережемо древній Лучеськ» користувач Віктор Мархалевський.

«Теорія розбитих вікон» у Луцьку. Графіті – символ розрухи», – написав Віктор.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: (НЕ)ЧИНОВНИК: ОЛЕКСАНДР КОТИС ПРО НОВУ ПОСАДУ, ІСТОРІЮ ЛУЦЬКА ТА ХУДИХ ДІВЧАТ. ІНТЕРВ’Ю3

Читати ще

Коментарі

alexandro

Ви дибіли графітчики на лобі собі калякайте свої мазюки а не на фасадах старовинних будівель.А ще вони хочуть до Європи.

Степан

Два снайпера на нічку. Солі в сраку одному з другим. Роздягнути догола, розмалювати мордяки їх же балончиками і провести центральними вулицями міста. Бажання малювати відпаде. Кодло дармоїдів муніципальну варту розігнати, бо якесь мурло розмалює, а той дармоїд орендарю приміщення вже біжить штрафа виписувати. Не здивуюсь, якщо дебіл з балончиком і ті дармоїди заодно.

Степан

<p>На*уй ти лишило вікно для коментаря, якщо коментар не зберігається?</p>

ФТВ

Коментатори, які ж ви недолугі. Одне кричить роздягнути, друге щось про Європу ниє. По-перше роздінь своїх дітей, запшикай їм мордяки, а як немає, то собі макіяж зроби, дебілоїде ти убогий. По-друге, ви одне з другим в Європі були, придурки, стіни там бачили?

Sofles

Оце не було смраду чим зайнятись на Різдво, то воно ходило стіни фоткало.

Європеєць

Гарні тегі. Гарні флопи. Все в порядку.

В тємі

Не всі люди які з балончиком в руках можуть називати себе райтерами.стіни які помальовані в занедбаному стані знаходились ще до малюнків.паркан який закриває вигляд паро років на архітектуру.закинута будівля в якій жили безхатьки.а по архітектурі старого міста немає надписів.та й по суті через це графіті звернули увагу на занедбаний стан старого міста.були б фасади в відремонтованому стані то ніхто б по них не писав.графіті лише пришвидшує звернути увагу на занедбаний стан стіни.особисто мені старе місто в поєднанні з графіті виглядає краще!

Frud

Перестаньте так вузько мислити і побачите у цьому щось більше ніж "вандалізм" ! ;)

Марян

І переставайте сходу ширпатись,не назнаючи про шо ви взагалі пишите,на фотках немає жодної архітектурної памятки,так шо не розумію взагалі цьої статті)))))


P.S. Миж інтелегентні люди,навіщо зразу дебіли писати,вам ніхто перший не нахамив,щоб так сходу бавитись в інтернет-війни alexandro Степан ФТВ
Вийдіть трохи за рамки того шо вам в ящику навіяли...розвивайтесь

Les

«Недолугі» - це ваші статті на таблоїді. Немає про що писати вже.
Ніякі архітектурні пам’ятки ніхто з них не зачепив. Ну хіба, якщо у вашому розумінні пам’ятка - це тимчасова огорожа будівництва чи будинок з обдертими стінами.
А до тих «розумних», хто про Європу тут кашлянув, то ви скоріше за все там не були, і туди вам ще дуже далеко.
Бо насправді графіті культура дуже поширена на Заході, і її цінують у європейських містах. Це частина міста, це його жителі, які проявляють свою творчість.
Місто в якому є графіті - живе, кольорове, не сіре
Краще б звернули увагу на історичну частину Луцька - вул. Лесі Українки, яка повна вуличних «попрошайок» і сміття під ногами

Лариса

Шукаю людину, стрітарт, яка б розмалювала мені старі стіни. Буду вдячна 0504388204

Додати новий коментар

Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter