• банер чікос

Іграшки Roblox: від віртуального до реального

29 Січня 2020

Про Roblox та багато цікавих іграшок розкажуть консультанти «Будинку іграшок», що знаходиться на першому поверсі розважального центру «Промінь».

Як з’явилась іграшка роблокс?

Ліцензійні фігурки roblox – прототипи персонажів усім відомої однойменної комп'ютерної гри. Онлайн-гра, у якій можна самому створювати оригінальних персонажів і їхнє оточення, вийшла 2006 року. А вжеу 2017 році розробник гри викупив компанію Jazware і випустив чудові іграшки-прототипи комп'ютерних героїв.

Цікаво, що ігрова платформа дає можливість самостійно створювати не тільки персонажів, але й цілі тривимірні простори. Також за допомогою найпотужніших ресурсів геймерського майданчика, ви можете оживляти віртуальний світ. Додаток доступний для установлення на комп'ютерах, приставках і мобільних пристроях.

Завдяки створеному виробництву, персонажів гри, яких створили геймери, тепер можна в реальності тримати в руках!

Грай і колекціонуй! Особливості фігурок

Зовнішнім виглядом іграшка бренду роблокс нагадує популярний конструктор Лего. Їх дійсно об'єднує кубічний дизайн, але у roblox-фігурок можна змінювати частини конструктора. Фігурки можна переодягати чи додавати їм нові інструменти. Ви можете не лише змінити свого героя, а й придумати нового. Таким чином, віртуальна гра переноситься в реальний світ дитини.

Також іграшка-конструктор вміє тримати невеликі предмети в руках, може рухати головою, руками, ногами, приймати різні положення тіла. Фігурки невеликого розміру – приблизно 8 см.

Рекомендовані для хлопчиків і дівчаток від 6 років. Висока якість, зносостійкість і безпека пластика, з якого зроблена гра гарантовані виробником.

Кожен набір складається з іграшки-фігурки від лінійки roblox, тематичних аксесуарів (зброя, спорядження, транспорт тощо), буклету колекціонера й унікального коду для отримання предметів-бонусів у комп'ютерній грі.

Новинки іграшок roblox

Компанія випустила три лінійки статуеток, які щодня розкуповують зі швидкістю світла. Перша й друга лінійка вийшли у 2017 році. Вони складалися з 80 «роблоксян» (по 40 у кожній лінійці). Серед них були Stickmasterluke, Circuit Breaker, Mr. Bling Bling. У наборах героїв були такі серії, як: «Піцерія», «Атака зомбі» й багато інших колекцій. Третя лінійка складається з ексклюзивних героїв: Neverland Lagoon, Top Roblox Runway Model тощо. Завдяки взаємозамінності деталей, дитина може розіграти мільйон різних сюжетів гри й створити неповторні образи!

Купувати можна як поодинокі фігурки, так і повноцінні ігрові набори з великою кількістю аксесуарів і локаціями для сюжетної гри. У тематичних серіях, наприклад, в «Атаці зомбі», потрібно буде поборотися з нечистими силами. А в «Піцерії» можна створити кафе, в якому кухар приготує смачну їжу, а кур'єр доставить її за призначеною адресою на спеціальному транспорті.

Зверніть увагу й на набір Roblox large Vehicle The Abominator W3. Тепер у вашого улюбленого героя буде справжній автомобіль.Тільки уявіть, скільки нових ігор можна вигадати. Машина розроблена інженерами роблокс, тож стиль онлайн-гри витриманий на 100%. Спереду машина має досить загострений бампер, тож виглядає дуже круто. А зверху оснащена сталевим каркасом.

Ігрові колекційні фігурки Jazwares Roblox Mystery Figures

Якщо ви любите сюрпризи, то такий подаруночок саме для вас. Для колекціонера це чудова нагода отримати нового персонажа в колекцію. А все тому, що в цьому наборі ховається містичний герой. Хто він? Ніхто не знає, коробочка закрита. Відкривайте – та скоріше гратися! Особливість набору в тому, що в коробці з кожним героєм є секретний код. Його використовують у віртуальній грі.

На будь-який смак і гаманець – де купити та за якою ціною?

Продукція компанії – дуже популярна, але багато батьків задаються питанням: де купити іграшки роблокс? Адже не в кожному магазині продаються такі фігурки.

Купити можна в «Будинку іграшок», що знаходиться на першому поверсі розважального центру «Промінь» – в наявності як окремі статуетки, так і великі тематичні набори ігор.

Дуже важливим критерієм вибору є ціна. Тут теж все достатньо добре! Ціна на поодинокі фігурки стартує від 151 грн, а ігрові набори з кількома героями та безліччю аксесуарів коштують від 599 грн. Всі персонажі дуже цікаві, а ідея сюжету для гри завжди може змінюватися залежно від вашого настрою. Оживання віртуальної гри – це робота фантазії та креативність, тому дитина буде не тільки грати, але й розвиватися.

0

Читати ще

Додати новий коментар

Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter