• банер чікос

Який фільм варто подивитися вдома: поради кінотеатру Multiplex. ВІДЕО

17 Березня 2020

Кінотеатр «Multiplex», що знаходиться в розважальному центрі «Промінь», – на канікулах, але це не причина впадати в сплячку і абстрагуватись від світу кіно.

Кінотеатр підготував невеликий список нетривіальних фільмів, які вам варто переглянути вдома. Стрічки націлені на те, щоб знешкодити вашу нудьгу на карантині.

«Неграновані коштовності» – IMDb 7,6

Хвилюючий, захоплюючий, напружений, азартний фільм, з чудовою роботою Сендлера. Великій критиці піддається музичний супровід, наче, на початку стрічки він не синхронізує з відеорядом, через що багато глядачів виключали фільм вже на 10-й хвилині.

Не піддавайтесь, зачекайте ці 10 хвилин, ви звикнете.

«Неграновані коштовності» – видатний трилер братів Сафді. Двогодинна панічна атака головного героя – Говарда – триматиме вас у напрузі і після перегляду фільму.

«Неграновані коштовності» - найпотужніша роль Адама Сендлера.


«Громадянин Кейн» – IMDb 8,3

Можливо, ви дивилися інтерв’ю зі сценаристами, режисерами, акторами, продюсерами – людей, які мають відношення до кіноіндустрії. Доволі часто на запитання: «Який фільм ви вважаєте знаковим у своєму житті?» багато з них відповідали: «Громадянин Кейн».

Згадали, так?

Піддайтеся натиску допитливості і подивіться цей фільм. Ви, однозначно, зрозумієте, чому він такий важливий для стількох людей.

Фільм знятий у 1941 році, але не поступається сучасним стрічкам, а в деяких моментах – стрибає на голову вище.

«Громадянин Кейн» – фільм, який, однозначно, варто подивитись. Не потрібно цуратись року, вас затягне з перших хвилин, адже це – одна з найпотужніших драм в історії кіно.


Нова стрічка прекрасного режисера Джима Джармуша – «Мертві не вмирають». IMDb – всього 5,5, але вона варта уваги

На перший погляд, зав'язка здається простою та банальною: мертві встають з могил і починають гризти усіх живих. Кожен бореться за своє виживання, як може.

Але, як тільки ви пірнете у вир абсурду та кічу, що відбувається на екрані, точно не зможете відірватися від перегляду. Цю хвилю нереально смішного безглуздя треба зловити і відчути.

Дует Білла Мюрея та Адама Драйвера – неймовірний. Весь фільм тебе, по факту, веде до фінального жарту персонажа Адама. І панч цей легендарний, сподіваємось, кожен з вас його гідно оцінить.

«Мертві не вмирають» – найкращий фільм про зомбі.


Ось такі три фільми рекомендує кінотеатр Multiplex для домашнього перегляду. Якщо ви їх бачили і все ще не знаєте, що подивитись та кому довіряти, рекомендуємо підписатись на телеграм-канал кінотеатру, де щодня розповідають про фільми, які варто переглянути хоча б раз у житті.

Не хворійте!

0

Читати ще

Додати новий коментар

Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter