Які місця посіли луцькі виші у рейтингу кращих університетів

18 Червня 2019

В мережі опублікували всеукраїнський рейтинг університетів «Топ-200 Україна 2019», за результатами якого луцькі виші увійшли в сотню кращих вишів країни.

Перелік університетів опубліковали на сайті Osvita.ua.

Як зазначають укладачі рейтингу, при ранжуванні закладів вищої освіти експерти брали до уваги сучасні тенденції розвитку університетів, напрацьовані міжнародною Конференцією IREG 2019 «Академічні рейтинги: виклики і проблеми для вищої освіти», яка цього року проходила в Університеті Болоньї 8-10 травня 2019 року.

Однією із головних тенденцій в цьогорічному ранжуванні університетів залишалося знаходження балансу між створенням нових, критичних знань, результатів досліджень та інновацій і практичною трансформацією цих напрацювань в розвиток сучасного суспільства.

Перше місце у рейтингу посів Київський національний університет імені Тараса Шевченка, друге – Національний технічний університет України «Київський політехнічний інститут імені ігоря Сікорського». На третьому місці опинився Харківський національний університет імені В.Н. Каразіна.

Луцький національний політехнічний університет та Східноєвропейський національний університет ім. Лесі Українки посіли відповідно 52 та 69 місця.

0

Читати ще

Коментарі

osvita.ua

75 місце СНУ! видно що ви його закінчували, бо не можете Володимира Даля від Лесі Українки відрізнити)

555

((((((

Додати новий коментар

Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter