Як зробити вивчення англійської своїм хобі, а не клопотом

11 Липня 2019

Викладачі мовної школи Mandarin Family Club, що у розважальному центрі «Промінь», поділилися порадами, як зробити вивчення англійської хобі, а не клопотом.

1. Якщо любите готувати – купіть собі красиву книгу рецептів англійською мовою і отримуйте максимальну користь від улюбленої справи.

2. Музика, книги, фільми, серіали мовою оригіналу – все це можна отримати зі свого смарфону і насолоджуватися кожного дня!

3. Коли ви втомлені і хочете просто розслабитися, можна послухати аудіокнигу чи подкаст англійською.

4. Соцмережі стирають відстань та допоможуть знайти друзів для спілкування з усіх куточків світу. Мобільні додатки для мовного обміну дуже зручні для практики іноземної з носіями мови, а ще ви зможете знайомитись з новими людьми та культурами.

Проте, навчання зі спеціалістом дає найбільш ефективний результат, оскільки спільно з професійним викладачем ви організуєте свій навчальний план, вам допоможуть виправити помилки та постійно підтримуватимуть у досягненні цілі!

«Ми любимо те, що робимо, тому пишаємось і щиро тішимось успіхам наших студентів», – зазначачили викладачі школи.

«Бути ще кращими, робити навчання ще ефективнішим – наша мета! Новий навчальний семестр принесе вам багато приємних сюрпризів, новинок та цікавих заходів. Приєднуйтесь до нашої дружньої сім'ї та відкрийте для себе світ нових можливостей!», – запрошують організатори мовної школи.

Сімейний клуб англійської мови «Mandarin Family Club», РЦ «Промінь», 3-й поверх.
Довідка: +38 066 703 78 70.

0
Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter