Як зберегти час і нерви: весілля «під ключ» у арт-кафе «Стоп-кадр»

11 Березня 2019

Кожна молода пара, яка починає готуватися до проведення найбільш важливого свята у своєму житті, знає, що врахувати треба безліч деталей, аби захід залишив незабутній спогад в серцях молодят та гостей. Багато хто з жахом думає про весільні клопоти, втомлюється і на саме весілля думає: «Хай би вже все закінчилося швидше!».

А тому все частіше популярним стає відносно новий підхід до організації свята: «весілля під ключ» – це ідеальне рішення для молодих людей, готових довірити організацію свята професіоналам, щоб зберегти сили і час.

Арт-кафе «Стоп-кадр» допоможе підібрати для молодят провідних артистів, організувати дискотеку та оригінальну розважальну шоу-програму, провести фото- і відеозйомку, а також порадити салон краси, орендувати святкове авто чи лімузин, замовити коровай тощо.

Крім того, у ресторані створені всі умови для того, щоб молодята та їхні гості почували себе комфортно:

• 300 посадкових місць
• європейська кухня
• професійні звук, світло, сцена
• можливість виїзної церемонії
• дівич-вечір та парубоцька вечірка

Усі деталі за телефонами: 050 535 16 46 або 095 618 28 87.

Чому весілля «під ключ»?

По-перше, це заощадить вам час і нерви – молодятам та батькам не доведеться стрімголов шукати послуги в різних місцях, порівнювати, переживати.

По-друге, у вас є прекрасна можливість розслабитися і в спокійній обстановці вирішити абсолютно всі питання, що стосуються організації і проведення весілля в Луцьку. А допомагатиме вам людина, яка буде з вами на всіх етапах підготовки весілля, і безпосередньо в день свята!

Вам залишається лишень отримувати задоволення від кожної миті вашої весілля!


0

Читати ще

Додати новий коментар

Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter