Як викладачі луцького політеху відгуляли корпоратив. ФОТО

28 Грудня 2018

Викладачі Луцького національного технічного університету зібралися в арт-кафе «Стоп-кадр», аби довести, що кандидати наук, доценти та професори теж уміють гучно святкувати наближення Нового року.

Вечір розпочали яскравим танцем під джазове звучання саксофону ведучі заступниця декана факультету комп'ютерних наук та інформаційних технологій Юлія Повстяна та хореограф підрозділу з організації виховної роботи студентів Юрій Куцик.

Доки всі наповнювали шампанським келихи, на екрані транслювали відео-привітання ректора вишу та усіх його деканів. Вони ділилися новими здобутками університету, зокрема відкриттям нових спеціальностей, сучасної лабораторії та підвищення позицій у загальноукраїнському рейтингу.

Право першого тосту та святкових привітань ведучі надали ректору Петрові Савчуку.

«Хоч вечір тільки починається, впевнений, що він буде потужним. Хочу, аби ми всі сьогодні, як і завжди, були єдиним колективом і показали самі собі та читачам «Таблоїда Волині», як уміємо відпочивати! Хай у нашому великому спільному домі під назвою Україна панує мир, достаток, злагода і дитячий сміх, а університет тішить нас новими досягненнями. Для мене був, є і буде політех кращим на Волині та в Україні!», – зазначив Петро Савчук.

Гостям розповіли про те, що рік свиня стане сприятливим для створення сім’ї, народження дітей, кар’єрного зростання та проявів щедрості, а неодруженим астрологи пророкують серйозні зміни в особистому житті.

У веселій компанії колег викладачі розповідали, яким для них став 2018-й: у когось попереду заплановано наукове стажування в Італії, хтось поділився успіхами дітей, а дехто встиг реалізувати усі загадані на рік бажання.

Однією з найбільш очікуваних подій вечора став показ найновішої колекції відомої дизайнерки Анни Дідух. Моделями, які демонстрували яскраві вечірні сукні, стали викладачки ЛНТУ.


«Після цього показу мод здається, що нашому вишу не вистачає ще однієї спеціальності – модельного бізнесу! Мені випала честь підняти тост «за любов», стільки разів це робив, але отак, щоб при 350 поважних людях, то вперше. Стільки уже випито за неї, а чи стало її більше? От за брехню ніхто не п’є, а вона все плодиться… Знаєте, якось американці вивели секрет щастя. Він складався з двох факторів – скільки людей любить тебе і скількох любиш ти. Я хочу сказати, що перше без другого неможливе, тому я хочу випити за взаємну любов, у яку все ж віру», – поділився проректор з науково-педагогічної роботи Валентин Талах.Східний танець у виконанні студентки Юлії Шумик та композицію на саксофоні від декана факультету КНІТ Ростислава Редька подарували цього вечора ювіляру, доктору географічних наук, професору Ярославу Мольчаку, який днями святкував своє 75-річчя.

А коли завершилася офіційна частина свята, викладачі показали, як уміють розважатися після напружених лекцій, семінарів та сесій. Були і конкурси з капелюхом, який читає думки і відтворює їх відомими музичними композиціями, і намагання з’ясувати у жартівливій вікторині, більше красивих чи розумних працює в університеті. Сильна половина викладацького складу підготувала танець, в якому поєднали і танець маленьких лебедів, і знамениті рухи Майкла Джексона, і «Макарену», і навіть танець «маленьких каченят»!

Коли свято набрало обертів, на сцені з’явився у карнавальних образах шоу-балет «Elite Dance», а повноваження ведучої перебрала Інна Мархевка.

Привітати викладачів завітав і кавер-гурт «ALOHA», і Санта Дзідзьо з онукою, які влаштували не лише святкову програму, а й драйвовий фотосет. Гості свята загадували мрії на 2019, витягували у лотерею подарунки, танцювали, обмінювалися привітаннями та багато-багато сміялися.

Дискотека продовжилася під запальні ритми діджея BodiDance та вибухи хлопавок, що символізували прихід Нового року, а отже ще більшої кількості звершень у колі великої університетської родини!

***

Передрук без згоди Таблоїда Волині заборонений.

21
Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter