Успішно!

біхелсі

Як відрегулювати пластикові двері

Обираючи двері, доводиться враховувати велику кількість факторів. Пластикові двері популярні завдяки довготривалому строку служби, низькій вартості та невеликій вазі, що  приваблює покупців.

Обираючи двері, доводиться враховувати велику кількість факторів. Пластикові двері популярні завдяки довготривалому строку служби, низькій вартості та невеликій вазі, що  приваблює покупців. Двері ПВХ відрізняються високою працездатністю та великою кількістю циклів відкривання-закривання, втім, вони також потребують періодичного регулювання та профілактики.

Коли потрібне регулювання

Пластикові балконні двері не застраховані від просідання та перекосів. Зазвичай це пов’язано з браком виробу чи якістю встановлювання. Будь-які механізми з часом розбовтуються, затискачі розслабляються, тому й виникає невелике просідання стулок, або ж двері зміщуються в горизонтальній площині та зачіпають косяк. Це особливо характерно для більш важких моделей, які можна замовити в компанії VEKA, – з металопластику та наявністю конструкції склопакету.

Можливі несправності:

– при відкриванні та закриванні полотно чіпляє нижню або бокову частину коробки;
– для закривання треба докласти неабияких зусиль;
– при зачиненій стулці в приміщення проникає холодне повітря;
– ручка дверей теліпається, або ж, навпаки, рухається дуже туго, заїдає.

Виникнення таких проблем не залежить від ціни пластикових дверей – це нормальний наслідок постійної експлуатації. Позбутися несправностей просто: регулювання пластикових дверей потребує нескладних маніпуляцій і 30 хвилин часу.

Усунення проблеми

Перш ніж відрегулювати пластикові двері, треба розібратися, в якому місті потрібне виправлення.  При закритій стулці полотно обводиться простим олівцем. Всі лінії повинні йти паралельно внутрішньому периметру отвору. Якщо вони викривляються – потрібно регулювання.

Провисання

Коли важкі двері часто залишаються у відкритому положенні, або якщо ручка використовується як вішак для сумки, полотно опускається і починає тертися об нижню частину косяка.

Щоб змінити висоту, потрібно працювати з нижньою петлею і відповідним інструментом (шестигранник або зірочка). З неї знімається декоративна накладка, інструмент вставляється в верхній паз і провертається. Стулка піднімається обертанням за годинниковою стрілкою і опускається повертанням в іншу сторону.

При нерівномірному перекосі (за косяк чіпляється тільки один кут) потрібно відрегулювати і верхню, і нижню петлі. Обертання гвинта вправо зрушує полотно в сторону кріплення, вліво – від нього.

Нещільне прикриття полотна

Для переміщення стулки по горизонталі працювати також потрібно з крайніми петлями. Двері краще залишити у відкритому положенні – так працювати з механізмом буде зручніше.

Верхній і нижній гвинти потрібно провертати поперемінно – це забезпечить рівномірне  зрушення полотна. Коли двері стануть рівно і перестануть чіплятися за косяк, вирівнювання необхідно припинити.

Протяг при закритій стулці

Сила притиснення стулки регулюється поворотом запірного механізму. На ньому є мітка, що заводом прямує вгору. З метою зменшення прорізу її необхідно повернути в бік приміщення – це переводить пластикові двері в зимове положення.

Проблеми з ручкою

Ручка тримається за допомогою двох гвинтів. В процесі експлуатації затиск послаблюється, і механізм ручки розбовтується. Для виправлення ситуації досить повернути заглушку на 90 ° і сильніше затиснути саморізи. У частково викрученому  положенні вони можуть упиратися в заглушку і заважати провертанню. В такому випадку ручка спочатку тягнеться на себе, а після цього накладка відсувається без проблем.

Коли для натискання ручки доводиться докладати зусилля, а механізм скрипить, корінь проблеми потрібно шукати в зачепленні цапфи з відповідною планкою. Полотно потрібно перевести в літній режим, тобто повернути мітку в напрямку вулиці.

Якщо виправити ситуацію за допомогою зазначених вище дій не вдалося, краще звернутися до фахівців VEKA, які займуться ремонтом або заміною фурнітури.

Як уникнути регулювання

Продовжити термін служби дверей і фурнітури можна за допомогою простих дій, що  уповільнюють природний знос:

Прибирання. Протирання пилу та своєчасне позбавлення від сміття біля дверей не дозволять йому забивати щілини та заважати руху деталей механізму.

Мастило. Змащування елементів відбувається раз на рік. Ущільнювальна гумка обробляється силіконовим мастилом, а стрічкова фурнітура – мінеральним мастилом. При виборі мастильних матеріалів потрібно звернути увагу на відповідність температурного режиму з двох боків від дверей.

Ці звичайні маніпуляції можуть значно збільшити термін служби дверей. При зверненні в компанію VEKA для покупки пластикових дверей в Україні, фахівці не тільки допоможуть обрати найвідповідніший для полотна варіант фурнітури та здійснять доставку, а й докладно розкажуть про всі способи профілактичного обслуговування.

Додати новий коментар