Як «ВАШ Ювелір» отримував Національну премію у Маріїнському палаці. ФОТО, ВІДЕО

27 Червня 2019

У переддень святкування річниці прийняття Конституції України хочеться пригадати яскраві події, що відбулися рівно рік тому, а саме – порадіти за ювелірну компанію «ВАШ Ювелір», яка отримала Національну нагороду «Золотий символ якості національних товарів та послуг».

Це так надихаюче, коли представники Волині роблять вагомий внесок в розвиток галузі та ці дії достойно винагороджуються.

Пригадуючи подію, варто підкреслити, що усі урочистості проходили у Маріїнському палаці, офіційній резиденції президента України, а сама процедура нагородження здійснювалася відповідно до найвищого церемоніального протоколу під Державним прапором України.

Луцьке підприємство відзначили Національною нагородою «Золотий символ якості національних товарів та послуг України» з врученням ексклюзивного золотого диплому, логотипа українською та англійською мовами, сертифіката встановленого взірця на право його використання та маркування ним продукції і послуг.

Дана відзнака вручена компанії «ВАШ Ювелір» саме за високопрофесійну діяльність. Це не просто вагомий внесок у розвиток ювелірної справи, це – найкраще виготовлення високоякісних ювелірних виробів та надання конкурентоспроможних послуг з їх продажу, ремонту та реставрації.

Засновнику підприємства Віктору Шереметі присвоїли почесне звання «Кращий керівник року» та вручили нагрудний знак з іменним посвідченням. Окрім цього, почесними грамотами відзначили найкращих працівників підприємства – майстрів-ювелірів і менеджера з адміністративної роботи.

Засновник підприємства Віктор Шеремета розповів, що запрошення у Маріїнівський палац було для них повною несподіванко на той час. І це так приємно усвідомлювати, що ця відзнака – достойна оцінка якості продукції та послуг компанії «ВАШ Ювелір».

Директор компанії «ВАШ Ювелір» Надія Шеремета поділилася спогадами:

«Отримуючи такі відзнаки, ти розумієш, що своїм прикладом дуже легко надихати до досягнення своїх цілей інших людей, інші бізнеси. Емоції під час нагородження – переповнювали. Нам і зараз дуже приємно згадати про цю подію»

До слова, компанія нещодавно відзначила 30-ту річницю діяльності. За цей час на підприємстві відбулося багато змін: впроваджені нові сучасні технології, відкритий новий ювелірний бутик та сформувалася найкраща команда продавців та майстрів.

Представники компанії «ВАШ Ювелір» люб’язно поділилися з нами світлинами, як проходило вручення даної відзнаки.

3

Читати ще

Коментарі

Тетяна

Заслужена нагорода! Висока якість послуг від "ВАШ Ювелір"! Вітаю!!!

Додати новий коментар

Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter