• банер чікос

Як у Луцькому замку змагалися феї. ФОТО

26 Травня 2019

Текст і фото: Анна ПАНЧЕНКО

Замок Любарта – саме тут живуть справжні князівни та феї Луцька!

На фестивалі «Волинська княжна» 26 травня о 13:00 розпочався конкурс «Фея Луцького Замку», де кожна юна чарівниця мала змогу показати свій прекрасний костюм та особливі вміння. Конкурсантки змагались у двох конкурсах: « Я-фея» та конкурсі талантів. Маленькі красуні показали свої найкращі здібності: декламували власні вірші, танцювали, співали та навіть показували прийоми з карате!У першій віковій категорії Віце-міс стала Боровицька Олександра, а титул «Міс» здобула Дмитрук Анна.
У другій віковій категорії звання Віце-міс удостоїлася Совець Уляна, а от володаркою титулу «Міс» стала Федончук Бажені.
У третій віковій категорії Віце-міс стала Дуже Каріна, а от справжньою «Феєю Луцького Замку» – Денисюк Софія.Всі учасниці конкурсу отримали подарунки від фірми «Тигрес», який виступив партнером заходу.

«Діти насолоджуються атмосферою. Свято наповнене дитячим сміхом та радістю», – коментують організатори.

Малюки були в захваті від ігор та конкурсів, які для них проводили аніматори. Для хлопчаків був розміщений спеціальний майданчик від «Айна Бера Луцьк», де зібрались ті сміливці, які готові були показати свої сили та перемогти всіх суперників.Кожен мав змогу знайти розвагу собі до смаку: поласувати неймовірним смаженим морозивом, купити сувеніри ручної роботи, постріляти з лука, подивитись на малюнки сучасних художників та відвідати екскурсію Луцьким замком.


***
Використання цього матеріалу без дозволу редакції «Таблоїд Волині» заборонене. Авторські права захищені українським і міжнародним законодавством. Під «використанням» мається на увазі повна або часткова републікація цього матеріалу на сторінках інших інтернет-видань (окрім соціальних медіа). Щодо використання матеріалу пишіть на редакційну електронну адресу [email protected]

2

Читати ще

Додати новий коментар

Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter