Лучан запрошують на фестиваль-конкурс «Волинська княжна»

21 Травня 2019

У неділю, 26 травня, лучан та гостей міста запрошують відвідати фестиваль-конкурс «Волинська княжна», який відбудеться в Луцькому замку. Цьогорічна подія пов’язана тематично із Луцьким з’їздом європейських монархів 1429 року.

Свято розпочнеться о 10:30 на Тетральному майдані. З 11:00 до 12:00 відбуватиметься урочиста хода учасниць конкурсу «Волинська княжна» з Театрального майдану до Луцького замку.

О 12:00 – урочисте відкриття фестивалю «Волинська княжна 2019» у замку Любарта.

Окрім змагання конкурсанток, на гостей свята чекатиме мистецьке театралізоване дійство «На гостину до Вітовта», танець Княжних і Фей та багато цікавих сюрпризів.

В програмі показ нової колекції одягу бренду «Едельвіка», майстер-клас із середньовічних танців від дуету «Елеганс» (клуб середньовічного бою «Айна Бера Луцьк»), показ колекції «Княжна Волині», виготовленої учнями Луцького центру професійно-технічної освіти.

Кожен з гостей фестивалю знайде собі розвагу на святі. До прикладу, організатори запланували пленер «Середньовіччя» художниць Іванни Дацюк та Олени Звягинцевої, майстер-клас «Лялька-мотанка».

Хлопці та чоловіки зможуть відчути себе справжніми лицарями, адже на них чекатиме стрільба з лука і арбалета, фехтування (спорт-меч), княжі ігри та забави.

Впродовж всього фестивалю буде діяти ярмарок майстрів, ярмарок хендмейд-виробів, колоритна фудзона з дегустацією унікальних волинських страв, пленер художників, фотозони та локації для відпочинку дітей. І це ще не весь перелік цьогорічних цікавинок, які чекають на лучан.

З 20:00 до 20:30 відбудеться урочисте закриття фестивалю.

Організатори фестивалю рекомендують гостям також приходити в цікавих середньовічних образах, адже для гостей спонсори також підготували подарунки.


2

Читати ще

Додати новий коментар

Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter