«Як подарунок до свята»: у Луцькому зоопарку формуватимуть лев’ячий прайд. ФОТО

19 Серпня 2021

Луцький зоопарк продовжує тішити хорошими новинами: тепер у них проживатимуть два левенятка Ларс і Леда

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У ЛУЦЬКОМУ ПАРКУ ВСТАНОВИЛИ СКУЛЬПТУРИ СЛОНА ТА ДИНОЗАВРА. ФОТО

На своїй фейсбук-сторінці вони додали, що формуватимуть лев’ячий прайд.

«Так, так, ви правильно прочитали. Ми впевнені, що усі наші ФБ-друзі уже зачекалися гарних звісток від КП "Луцький зоопарк". Отож, як подарунок до свята, – одна з них.

У Луцький зоопарк на постійне проживання приїхали два левенятка. Братик і сестричка. Ларс і Леда. Вони – з Миколаєва (і за пропозицію поповнити нашу колекцію ми щиро дякуємо керівництву зоопарку-партнера). Звідти, до слова, був і лев Нік (який, нагадаємо, прибув до обласного центру Волині у 2004 році, будучи чотиримісячним малям, та мешкав до березня 2021-го, доживши до глибокої старості).

Тож наразі маємо безліч приємних клопотів із цього приводу. По-перше, вже звели разом левицю Дашу (кицю, до слова, 16-річну, тобто поважного віку для цього виду тварин) та левичку Лану (її нам подарували влітку минулоріч). Вони потоваришували і взаємодіють. І ще їх можна побачити час від часу на вигулі літнього майданчика вольєру.

Натомість шестимісячні новоприбулі Ларс і Леда (знімкувала - моделей Iryna Kabanova) наразі – на карантині (тому наголошуємо, що зараз побачити їх вживу відвідувачам Луцького зоопарку нереально). Після нього малят познайомлять із Ланою та Дашею, будуть зводити і вчити співіснувати. На це, наймовірніше, піде до двох місяців. Про те, коли прайд сформується і буде доступний для огляду, ми обов’язково повідомимо», – йдеться у дописі.

1
Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter