Як луцькі поліцейські виховують патрульну кішку. ФОТО

20 Грудня 2019

Текст і фото: Міла РОСПОПА

Блискуча чорно-біла шерсть цієї кішки доглянута не гірше, ніж поліцейські однострої. А сама вона струнка і сувора. Така ж, як молоді хлопці та дівчата, які про неї піклуються.

Фелікс «прибилася» до луцьких патрульних чотири місяці тому, але вже встигла стати загальною улюбленицею. Кожен тут знає її котячий норов, але всі привітно гладять пухнасту патрульну, як тільки побачать її. Коли ця кішка прийшла до поліцейських, вона привела з собою ще й маленьких кошенят. Їх вже, кажуть, тут нема. Суворі охоронці громадського порядку у місті позабирали котанів додому.

Фелікс залишилася і мешкає на території луцької «патрульки». Вона поважно ходить між рядами поліцейських автомобілів, а часом і влягається на них спати. Улюбленим місцем кішки є широке підвіконня на першому поверсі, де вона підставляє свою волохату морду променям ранкового сонечка.

Кажуть, Фелікс – дівчинка доволі норовлива. І якщо вона не хоче, аби її чіпали, то ніколи не піде до рук. Коли ж потрібно, може стати наймилішою і найлагіднішою кицькою.

Фелікс – не єдине ім'я, яким тут речуть хвостату супутницю патрульних. Хтось називає її просто Кішкою, хтось – Муркою чи Мурчиком. За прискіпливий погляд і скрадливі кроки журналісти прозвали її Шпигою (бо схожа на маленьку шпигунку). Поліцейські сміються і кажуть, що керівництву таке навряд чи сподобається.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: НІЖНІ ПУХНАСТИ, ЩО ШУКАЮТЬ ДОБРІ РУКИ У ЛУЦЬКУ. ФОТО
***
Використання цього матеріалу без дозволу редакції «Таблоїд Волині» заборонене. Авторські права захищені українським і міжнародним законодавством. Під «використанням» мається на увазі повна або часткова републікація цього матеріалу на сторінках інших інтернет-видань (окрім соціальних медіа). Щодо використання матеріалу пишіть на редакційну електронну адресу [email protected]

5
Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter