Ніжні пухнасти, що шукають добрі руки у Луцьку. ФОТО

08 Грудня 2019

Наближаються зимові свята – час, коли найбільше хочеться творити добро і милосердя. Якщо Ви ще не вирішили, куди спрямувати свій потік передсвяткової добрості, ось вам кілька найпухнастіших луцьких безхатьків, які обов'язково зігріють вас цієї зими. Гляньте на фото, і виберіть собі друга до душі.

НАЙДЖАЗОВІШІ КОТИ ЛУЦЬКА

Лайм і Цитринка – діти кішки, що прибилася до джаз-клубу «Цитра». Кішку стерилізували, і зараз прилаштовують її дітлахів.

«Дітки нашої киці Цитри. Після стерилізації вона від них відмовилася, тож коті живуть самі у спеціальному будиночку. Так, вони ситі, так, вони відносно у теплі, але їм потрібна сім'я. Приходьте до нас на котоспівбесіду, можливо один із цих джазових котенят стануть частиною вашої душі», – пишуть на фейсбук-сторінці клубу.


ЗАГУБЛЕНІ ТА ЗНАЙДЕНІ ПУХНАСТИ

Фейсбук-спільнота «Загублені та знайдені тварини. Луцьк та Волинська область» – чи не найвідоміша у місті платформа з прилаштування чотирилапих. Волонтери, що підбирають на вулицях безпритульних тварин, пишуть про них саме на цій сторінці. Пропонуємо глянути на декількох вихованців спільноти, аби обрати котика чи собачку серед них.
ЛЬВІВСЬКА ПАНЯНКА ПОЛЛІ

Кішка Поллі – одна з 40 котів, що мешкали у будинку старенької львів'янки. Після смерті жінки тварини опинилися на вулиці. Кілька кішок поїхали на перетримку до відомої лучанки Вероніки Федосової-Цибульської. Одна з кішок дуже соціалізувалася, і тепер шукає людину, яку вона зможе зігріти цієї зими.

РУДИЙ КРАСЕНЬ

У ветеринарній клініці «Кіт Леопольд» шукають дім для маленького рудого котика. Йому всього півтора місяці. Кажуть, котик неймовірно милий та лагідний.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: ПОРАНЕНА ЛІСОВА КРАСУНЯ ПРИЙШЛА ЗА ДОПОМОГОЮ ДО ЛУЧАН

3
Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter