Як керівнику подолати рутину під час роботи: поради луцької бізнес-тренерки

30 Жовтня 2018

У Луцьку стартує абсолютно новий та унікальний 30-ти денний курс для охочих «вдихнути життя» у свої ідеї, вийти на новий рівень розвитку вже існуючої діяльності.

Зареєструватися на «Мій проект за 30 днів» можна за посиланням.

Автор курсу Людмила Пенцак (www.pentsak.com) – експерт та бізнес-тренер з управління та мотивації персоналу, коуч управлінського розвитку, співзасновник єдиного в Луцьку реаліті-шоу «Пігмаліон 3D», запрошений спікер на кількох телеканалах.

«У роботі над власним проектом є низка ризиків, що можуть заблокувати розвиток вашого бізнесу, що тільки-тільки формується», - стверджує Людмила Пенцак.

Про один із них, а саме про РУТИНУ, та як із нею боротися, поговоримо сьогодні.

Людмила Пенцак ділиться кількома практичними рекомендаціями, як запобігти цьому явищу та не втратити першоджерело натхнення та віри в те, що ваша діяльність потрібна людям.

«Складно сказати, коли починається Рутина.

На старті роботи рівень пристрасті над новим проектом зашкалює. Емоції, прагнення до досягнення яскравих цілей, сніжним клубком накопичуються і перетворюються в гори результатів. Та причин, за якими з'являється Рутина, дуже багато і запобігти їй неможливо. Це як осінь - свого часу вона повинна прийти. І сказати, що «Ось моя робота ніколи не стане рутинною і я ніколи не скажу фразу «Як же мені все це набридло» - це не про мій проект», так не зможе ніхто. І це не залежить ні від галузі в яку ви увійшли, ні від часу перебування на тому чи іншому ринку.

Питання в тому, скільки часу триватиме цей «сезон»?

І які дії необхідно зробити, щоб це пройшло швидше?

Як зрозуміти, що рутина вже глибоко «впустила своє коріння»?

А ви як керівник-засновник все не розумієте, в чому справа. І ніби все добре, а результат роботи - не той.

Основні характеристики:

  • У вас чи у вашої команди дуже багато повторюваних бізнес-процесів, які вже виконують без ентузіазму і «на автоматі».
  • Ваша команда - персонал досить довгий проміжок часу робить одне і теж.
  • Команда не використовує всі свої «козирі і фішки» при роботі з клієнтами.
  • Люди, яких ви залучили до свого проекту, нудьгують на роботі.
  • Робочі комунікації «обростають» плітками всередині компанії.

Беремо на озброєння такі інструменти:

Багатозадачність нам на допомогу. Сьогодні так багато всього пишуть і навчають багатофункціональності, взаємозамінності і взаємопідтримки один одного на роботі. Передоручайте час від часу виконання «не своїх» завдань іншим членам вашої команди, при цьому важливо, щоб виконавець ніс повну 100% -ву відповідальність за отриманий результат. Якщо ви хочете максимальної віддачі і глибокої усвідомленості отриманих дій.

Зміна маршруту до місця роботи. Як би банально не звучало, але це працює! Наш мозок запрограмований так, щоб забезпечити життєдіяльність організму. Під його глобальним контролем всі наші дії і дуже важливо, щоб дії повторювалися! Оскільки в мозку вже збудовані нейронні зв'язки на ту чи іншу дію, що повторюється день у день. І це ніякої небезпеки не несе.

Ось чому ми завжди, коли робимо щось нове, боїмося, сумніваємося, соромимося і відчуваємо інші емоції за списком, які нам посилає мозок як сигнали, що щось відбувається не так. Але найважливіше, що в той момент, коли мозок посилає нам ці сигнали, - його ефективність збільшується. Саме тому зміна маршруту дороги до свого місця роботи - це свого роду розминка для ефективної роботи нашого сірої речовини. Про яку Рутину можна взагалі говорити після виникнення нових емоцій.

Коучинг. Про результативність коучингу можна писати талмуди. Більше про коучинг ви можете прочитати ТУТ.

Варто підкреслити, що в 30-ти денний курс «Мій проект за 30 днів» входить чотири коучінгові зустрічі, залежно від пакету вартості.

Пакети участі в 30-ти денному курсі та їхня вартість.

«Живі» (off-line) учасники: «живі» зустрічі, нетворкінг, генерація ідей, "мозкові центри", робота із запрошеними експертами, персональний коучінг та додаткові файли - 3 300 грн;

Online учасники з коуч-сесіями та додатковими файлами – 2 300 грн;

Online учасники (без коучінгу), лише МК та додаткові файли – 1 300 грн.

Попередня Реєстрація на курс обов’язкова www.pentsak.com/kurs

Залишись запитання ? Деталі за тел.: +38 050 18 222 18 (Viber)

Кількість місць ОБМЕЖЕНА. Лише 7 учасників!

2

Читати ще

Додати новий коментар

Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter