«Гармидер» розпочав проєкт «КУЛЬТУРНА ЗИМІВЛЯ в УКРИТТІ»

17 Січня 2023

Фото: Сергій МАТВІЙЧУК

У рамках проєкту «КУЛЬТУРНА ЗИМІВЛЯ В УКРИТТІ» театр «Гармидер» провів перший акторський тренінг «ВЗАЄМОДІЯТИ: з собою, з партнером, з оточенням». Цей захід – перший із серії безоплатних театральних подій у просторі «КультурнеУКРИТТЯ».

«Для нашого театру дуже важливо, щоб творчість у час війни не просто тривала, а й допомагала переживати її травми. Ми дуже втішені, що наш проєкт, який взяв участь в у грантовому конкурсі програми “Культурна зимівля”, яку ГО “Інша Освіта” реалізовує спільно з MitOst і SAP, був відібраний до реалізації» – розповідає керівниця і режисерка театру Руслана Порицька.


На першому тренінгу більше 20-и таких різних людей випробували на собі ефект комплексу тілесно-орієнтованих вправ. Він дозволяє – зняти власні затискачі та відкритися партнерам, що особливо актуально у воєнний час. Невимушена атмосфера, відверте спілкування та взаємодія стали за словами учасників чудовою можливістю «підзарядитися і зняти напругу».

«У час війни важливо приділяти увагу своєму тілу, це дозволяє контролювати свої стани і спробувати допомогти іншим. Також емоції, які пережили на тренінгу теж дуже цінні. Дякую театру “Гармидер” за таку можливість!» — відгукується про тренінг акторка Скрипінчук Алла, яка до війни мешкала в Харкові.
«Я на жодному тренінгу стільки не сміялася» – ділиться Ірина Новосад із Миколєва і рекомендує реєструватися на наступні тренінги.


Зовсім скоро луцький незалежний театр обіцяє анонсувати наступні безплатні акторські тренінги та звертає увагу, що особливо чекає в просторі «Культурне УКРИТТЯ» людей, які змушені були переїхати до Луцька з інших міст, військових та їх рідних, волонтерів і всіх, хто хоче взяти участь.

«А ще незабаром анонсуємо театральні читання і обговорення яких творів і тем ми влаштуємо найближчим часом. Загалом у січні та лютому в театрі “Гармидер” заплановані 4 акторські тренінги та 3 читки творів написаних після 24 лютого» – розповів тренер Павло Порицький.


Проєкт ГО «Творче об'єднання “Гармидер”» реалізовує в рамках програми «Культурна зимівля» від ГО Інша Освіта / Insha Osvita за підтримки MitOst e.V. і SAP1
Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter