Як відгуляли другий день «Бандерштату». ФОТО

04 Серпня 2019

Фото: Лідія КОЖЕВНІКОВА

У суботу, 3 серпня, в Луцьку відгримів другий день одного з найочікуваніших оупен-ейрів України – «Бандерштат»-2019. Цікаві гутірки та ефектне шоу, улюблені виконавці та сотні гостей зі всієї країни – масштабна подія як завжди проходить у найкращих традиціях рок-фестів.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: ДРАЙВ ТА ЕМОЦІЇ: ПЕРШИЙ ДЕНЬ «БАНДЕРШТАТУ». ФОТО

Після феєричного відкриття 2 серпня, на «бандерштатівців» чекала не менш насичена програма другого дня. Ще вдень на літературній сцені зібралося чимало слухачів: в рамках фестивальних гутірок там виступили Макс Кідрук, Ірена Карпа, Яніна Соколова та інші.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: «Я БЕЗ ТРУСИКІВ»: НА «БАНДЕРШТАТІ» ВИСТУПИЛА ЯНІНА СОКОЛОВА

Ввечері палкі прихильники вітчизняного інді-року тепло зустріли гурт «Vivienne Mort», а запальні «Kozak System» і «Тартак» розкачали численну публіку відомими хітами.

Як «бандерштатівці» відгуляли другий день фестивалю – дивіться у фотозвіті «Таблоїда Волині»:***
Використання цього матеріалу без дозволу редакції «Таблоїд Волині» заборонене. Авторські права захищені українським і міжнародним законодавством. Під «використанням» мається на увазі повна або часткова републікація цього матеріалу на сторінках інших інтернет-видань (окрім соціальних медіа). Щодо використання матеріалу пишіть на редакційну електронну адресу [email protected]

1

Читати ще

Додати новий коментар

Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter