Європейська зірка повертається на українську сцену з текстом відомої лучанки

21 Травня 2019

Вокалістка столичного гурту «VLASNA», співачка з Луцька Тетяна Власова, написала слова до нової пісні переможця української «Фабрики зірок» та учасника німецького «Голосу» Стаса Шуринса.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: СПІВАЧКА ТЕТЯНА ВЛАСОВА: «ЯКБИ МОГЛА, ТО ПРОВОДИЛА Б ІЗ ЧОЛОВІКОМ 24 ГОДИНИ НА ДОБУ»

Про це вона повідомила на своїй Фейсбук-сторінці.

«Таблоїду Волині» співачка розповіла, як познайомилася з відомим латвійцем та про що буде перша україномовна пісня Стаса.

«Ми познайомилися зі Стасом тільки вчора, але раніше я його знала через спільних знайомих: наш бас-гітарист грає з ним. Коли його команда почала шукати людину, яка може писати хороші україномовні тексти, йому порадили мене. Ця пісня вже є англійською мовою, а Стас недостатньо володіє українською, щоб зробити другий варіант», – розповідає співачка.

«Написала я цей текст за десять хвилин. У мене завжди так: довго виношую в голові, а потім дуже швидко записую. Коли розповіла про цю схему Стасу, він сказав “дай п’ять, у мене така сама історія”. Тож ми, як автори, зрозуміли один одного», – ділиться Тетяна.

Співачка розповідає, що Стас Шуринс повертається на українську сцену після шести років у Німеччині: «тут його знають та люблять, а тепер він повертається з україномовним матеріалом і я радію, що причетна до цього».

«Пісня дуже мотивуюча. Вона про важливість взаємопідтримки, про те, що треба боротися та перемагати за будь-яких обставин. Стас звучить українською дуже органічно. Сподіваюся, що це не остання наша спільна робота», – каже Тетяна.

***
Використання цього матеріалу без дозволу редакції «Таблоїд Волині» заборонене. Авторські права захищені українським і міжнародним законодавством. Під «використанням» мається на увазі повна або часткова републікація цього матеріалу на сторінках інших інтернет-видань (окрім соціальних медіа). Щодо використання матеріалу пишіть на редакційну електронну адресу [email protected].

4

Читати ще

Додати новий коментар

Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter