єПідтримка: в Adrenalin City подвоять тисячу за вакцинацію

24 Грудня 2021

Adrenalin City у Луцьку пропонує використати тисячу за вакцинацію від Зеленського на відвідування трьох своїх музеїв та дарує сертифікат на розваги на таку ж суму.

Про це розповідає Район.Культура.

Аби скористатися пропозицією «1000 грн за вакцинацію» потрібно придбати річний безлімітний абонемент на відвідування трьох музеїв – Музей сучасного українського мистецтва Корсаків, Музей науки і техніки, Музей промислового дизайну на суму 1000 гривень і отримати в подарунок сертифікат на 1000 гривень на будь-які послуги (спорт, розваги, кухня) в розважальному центрі Adrenalin City.

Також є можливість придбати безлімітний абонемент на пів року за 500 грн і отримати подарунковий сертифікат на 500 грн.

Абонемент можна придбати на касі Музею сучасного українського мистецтва Корсаків, скориставшись безготівковою карткою «єПідтримка», яка діятиме протягом чотирьох місяців з дня отримання коштів.

Деталі за телефоном: 066 142 51 18.

Власник Сертифікату може скористатися таким послугами на відповідну суму: настільний теніс, лазертаг, боулінг-клуб, більярдний клуб, дитячо-розважальний центр «Лімпопо», парк розваг «Кенгуру», кінокомплекс «Адреналін» (до 20.01.2022 року), X- Boх, джампінг-центр «Гравітація», книги з крамниці Музею Корсаків, заклади харчування: ресторан-музей поліської кухні «Поліщук», спортбар «10 дерунів», арткафе «Вандервілль», бургер-клуб (усе, окрім алкоголю).

Адміністратор відповідного напрямку повинен відзначити у Сертифікаті номер, дату, напрямок і суму наданих послуг та відрізати купон для звітності.


0
Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter