Досконалості немає меж: у студії Domum Group влаштували майстерклас. ФОТО

12 Липня 2021

У січні цього року студія архітектури та дизайну Domum Group влаштувала читачам «Таблоїда Волині» екскурс у світ сучасного будівництва та урбаністичної краси. Тоді креативна команда святкувала новосілля на проспекті Перемоги, 15.

Сьогодні приміщення колишнього «Західінкомбанку» трансформувалося у привабливий простір з особливою атмосферою – здається, саме так має виглядати місце, де працюють творчі та прогресивні фахівці, закохані у свою професію.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: КОМФОРТ, ПРАКТИЧНІСТЬ, КРЕАТИВ: ЧИМ ЦІКАВА СТУДІЯ АРХІТЕКТУРИ ТА ДИЗАЙНУ «DOMUM GROUP». ФОТО

Перед початком події ми піднялися гвинтовими сходами на другий поверх офісу та вийшли на простору терасу. Ввечері тут має відбутися «афтепаті» – сьогодні у студії насичений робочий день.

У професіоналізмі Domum Group сумніватися не доводиться: за п’ять з половиною років колектив втілив чимало цікавих проєктів. Але студія продовжує сумлінно самовдосконалюватися – відвідувати виставки, спілкуватися з фахівцями суміжних галузей, брати участь у майстеркласах. На один з них ми й завітали 9 липня.

На офісі студії влаштували зустріч з представниками фірми Caparol. Обговорювали фасадні системи та креативний декор – простими словами, те, у що «одягають» будинок.

«У фасадних системах наші спеціалісти хочуть розбиратися ще глибше. Ми проєктуємо потужні та великі об’єкти, які потребують особливого підходу. Утеплення новобудов має відповідати сучасним технологіям та естетичним вимогам. Оскільки ми працюємо з іноземними замовниками, нам цікаво отримати поглиблені знання про ті матеріали, які використовуються як в Україні, так і за її межами», – каже керівниця Domum Group Юлія Рогожина.

Фахівець, який веде лекцію, зазначає, що особливою популярністю сьогодні користуються декоративні штукатурки зі структурою дерева. До речі, такий елемент можна побачити й у проєктах Domum Group.


«Також популярними є будівлі, ніби обкладені клінкерною цеглою. У сучасних умовах таку конструкцію можна зімітувати у "мокрому фасаді", а штукатурку виконати по трафарету. Крім того, є набагато легший за керамічну цеглу варіант – оздоблення гнучкими плитками», – пояснює нам Юлія Рогожина.


На події зібралися дизайнери та суміжники-кошторисники. Вони вели активний діалог зі спікерами, уточнювали нюанси, записували важливі тези. Хоча пересічний слухач з цієї розмови мало що розуміє, жива допитливість учасників майстеркласу не може не імпонувати.

Після лекції керівниці студії вручили свіжонадруковану книгу з рішеннями проєктування, влаштування вузлів та технологічними схемами. Зауважимо, що Domum Group першими серед проєктувальників Західної України отримали такий посібник.

Завдяки бездоганній компетентності та унікальному мисленню Domum Group завоював довіру багатьох українських і закордонних забудовників. Сьогодні студія продовжує розширювати рамки свого професіоналізму, адже, як відомо, досконалості немає меж.
0

Читати ще

Додати новий коментар

Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter