«Допомагаємо народу»: «Чевермето» спростували чутки про підвищення цін для біженців

01 Березня 2022

Ресторан-готель «Чевермето» підготував відповідь про чутки щодо підвищення цін для біженців.

Це вони опублікували на своїй фейсбук-сторінці:

«Шановні гості та відвідувачі нашого закладу! Просимо не вірити та не поширювати неправдивої інформації на рахунок роботи нашого закладу.

Наш готель не робив ніяких підвищень цін, тим більше на період війни! Навпаки, ми робимо знижки та зменшуємо ціни. Всі люди які знаходяться в нашому готелі, щоденно отримують БЕЗКОШТОВНЕ харчування та всю необхідну їм підтримку.

Наш заклад та персонал на добровільній волонтерській основі допомагає всіма можливими силами людям, які знайшли для себе дім в нашому готелі!

З початку війни ми підтримуємо зв'язок зі всіма організаціями, які надають допомогу, спілкуємося з ресторанною асоціацією Луцька і беремо участь у всіх потребуючих на цю мить заходах.

Ми даємо всі потрібні засоби та координуємо роботу персоналу, який проявляє ініціативу в допомозі тероборони та біженців. На цей час ми надали їжу для кухні ЛНТУ та волонтерам Луцького Драмтеатру, які годують нужденних зараз людей.

Ми маємо великі запаси заморожених напівфабрикатів, які готові приготувати та надати нужденним при першій необхідності.

Робота по підтримці армії та біженців з нашої сторони ведеться активно, і те, що ми не висвітлюємо це у своїх сторінках в соцмережах, не означає, що ми нічого не робимо!

Ми годуємо біженців, возимо їжу на блок пости, допомагаємо засобами гігієни та одягом.

Дуже образливо, що в цей важкий для країни час і нас в тому числі люди публікують такі провокації, оскверняючи чиєсь ім'я.

Наша команда з перших днів війни допомагає народу всіма можливими засобами і надалі будемо робити все від нас можливе поки ми не отримаємо перемогу!

Слава Україні».

2

Читати ще

Додати новий коментар

Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter