Для релаксу та концентрації уваги: у луцькому «політесі» тестували незвичний апарат. ФОТО

31 Серпня 2021

У рамках співпраці Луцького НТУ та Люблінського Католицького Університету ім. Іоана Павла ІІ, у виші працюватиме апарат BIOFEEDBACK.

Його мета – навчити людей концентрувати увагу та релаксувати. Біологічний зворотний зв'язок – це сучасна технологія, яка дає можливість дослідити техніку розуму-тіла і є свого роду «фізіологічним дзеркалом» людини, в якому відбиваються її внутрішні процеси. Ця технологія може застосовуватись у сферах медицини, науки та техніки, пишуть на сайті Луцького НТУ.

Часто в житті люди зустрічаються з вигораннями, нервовими зривами, а BIOFEEDBACK може навчити їх розслаблятися та концентруватися лише на важливих питаннях, а також підвищити стресостійкість та продуктивність. Після застосування апарату люди стають спокійними, врівноваженими та розслабленими.

За словами проєктного менеджера, професора Олени Ковальчук, в ЛНТУ планують застосовувати BIOFEEDBACK для наукових досліджень, а також в процесі навчання студентів. А ще він стане в пригоді для викладачів, як спосіб психологічного розвантаження та концентрації.

Днями в ЛНТУ уже мали можливість випробувати дію апарату на собі та навчитися використовувати обладнання викладачі ЗВО. Відповідні тренінги триватимуть три дні, після чого науково-педагогічні працівники університету пройдуть тест на перевірку здобутих навичок та отримають сертифікати.

Окрім того, відчують ефективність апарату працівники митної та прикордонної служби, які є учасниками тренінгів, в рамках співпраці університетів.

0
Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter